Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 12/23/2017 at 7:11 AM, Sludge Factory said:

 

Kul. 

 

  Reveal hidden contents

 

Bas je bilo dobro ono sa Gordonom (meni mozda i najdrazim likom kad se sve sabere; ne znam sto, valjda jer je dobrica, s manama naravno). Mislim na njegovu smrt naravno, ali i pre toga ono sa Hejli itd. A epizoda kad raspremaju Gordonovu kucu i stvari je zasluzila Emi za pisanje, za reziju, za glumu, sve. Meni mozda i najjaca epizoda icega od ne pamtim kad.

 

I dobra upotreba muzike u celoj sezoni, kao i uvek, posebno PJ Harvey's Rid of Me. 

 

 

Zaista najbolji lik. Predivna iznijansiranost emocija.

Link to comment

ja prelazim ponovo battlestar galactica. zasto je ta serija ukinuta?! mnogo mnogo jaka. bolje opisuje psihu coveka nego neke poznate nerflix/amazon drame

Edited by mustang
Link to comment
45 minutes ago, 3opge said:

Zaista najbolji lik. Predivna iznijansiranost emocija.

 

+1 

I dobar kasting. Uboli su lika sto posto. Scoot je skroz simpa glumac.

 

43 minutes ago, Mil@n said:

Kupili ste me. Još samo da zaboravim ime ovog što je umro.. Evo pokušavam da se setim, ne mogu, odlično. :D

 

Daj seriji malo vremena, nije ono sto bi mozda ocekivao kad procitas kratak sinopsis. 

Link to comment

Naravno, nisam od onih što bataljuju posle par epizoda, to mi je da budem iskren, totalno besmisleno.

Nego, koliko googlam, trebalo bi da ima na netflixu, predpsotavljam da ima, samo mi ovde nismo te sreće, jel? Hoću li morati na kioske? Nisam i ovako odavno bio...

 

Link to comment

Video sam da je pustaju na AMC kanalu na SBB D3 (a i na jos nekom cini mi se), mozda je imaju i u ponudi na onom njihovom kako-se-vec-zove video klubu/pickboxu/whatevah.

 

Ako nista, kiosk :D uvek radi, cene povoljne, ima sve

Link to comment

ja prethodne nedelje odgledala I i II sezonu francusko-engleske verzije bron/broena -  the tunnel.

klemens poezi i stiven dilejn odlicni, skoro kao svedsko/danski parnjaci (cak su mi i bolji, ali verovatno je razlog tome to sto sam prethodnih dana preterivala sa bindzovanjem).

sad se mucim sa ovim cekanjem nastavaka, u ovom serijalu rec je o istocnoevropskim - nasim, bosanskim izbeglicama i bas se dobro zakuvalo u prve dve epizode.

Link to comment

juce zavrsila galaktiku (ponovo)...ali i pogledala poslednje dve epizode major crimes. u obe serije glumi mary mcdonnell (u galaktici je predsednik kolonjje, umire od raka) u major crimes je commander najpametnije jedinice u lapd. umire od srca. 

isti dan, serija za serijom. 

 

sasvim slucajno. i sasvim slucajno oba puta je protkano smislom zivota i  ljudima koji nas okruzuju. 

 

zao mi je sto se major crimes ubrzo zavrsava.  odlican napisan, spinoff closera koji mi je bas k srcu. nedostajaće mi provenza, julio i kompanija...

why all good things had to end? 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...