Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Aha, to žickanje je baš uspešno...Mada ko zna...

 

više sam mislio u kontekstu da se baci koji post kako bi ljudi čuli za seriju, to da tražiš titlove je zabranjeno kolko se sećam, video sam i da brišu postove, banuju zbog toga

 

gledam na prijevodi tema za biro nema nijedan post, ajde nije to jedino merilo ali stoji ono da se najviše rade prevodi upravo za one serije koje ljudi i gledaju

Link to comment

Ko da je Vilijam imao bolju? Ovaj bar ima šarmantne brčiće i bradicu šlager pevača. Mislim da ga po aerodromima zato vode u posebnu prostoriju, da im otpeva nešto. 

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Zna li neko šta se dešava sa Upstart Crow? Druga sezona je trebalo navodno da krene u maju, ali čini mi se da se ništa nije desilo.

Ja ispratila na Mitchellovom tviteru da su snimali zimus ali kad ce da emituju sudeci po svemu ne zna ni on, pitali su ga i on obicno, onako lepo vaspitan, odgovori ali na to ne odgovara. Mislim da su cekali da prodju Bafte i sl. :) Cak su najavili i goste tipa Ema Tompson i Noel Filding.

Edited by hansolo
Link to comment

aha sad vidim da komentarisete kako nema titlova. ja sam car gledam bez. za cini mi se sestu nije bilo sa francuskim hard coded kad pricaju arapski pa sam gledao sa spanskim, to je tek bilo urnebes :) ali ok, isplivah

 

inace cudno da jos uvek nema engleskih, mora da je neka zavera  :wicked:

Link to comment

odlicna bureau des legendes, ostale mi jos dve epizode da zavrsim trecu sezonu

Završila i ja  al pošto sam poslednje 3 epizode gledala  bez ikakvog eng titla  a sa znanjem 10 reči francuskog  gledala sam,  nebi li protumačila šta likovi misle i govore  na osnovu izraz alica, nešto kao gluv čovek, učinak raumevanja mi je  ko da gleda i   slabovid  i gluv :D . Tako  mi je ostalo puno stvari nerazjašnjeno zašto i kako su s estvari odvijale. Jel ti se čini da će biti nastavka.

Link to comment

Završila i ja  al pošto sam poslednje 3 epizode gledala  bez ikakvog eng titla  a sa znanjem 10 reči francuskog  gledala sam,  nebi li protumačila šta likovi misle i govore  na osnovu izraz alica, nešto kao gluv čovek, učinak raumevanja mi je  ko da gleda i   slabovid  i gluv :D .

 

:D

 

ladno mozes da nam prepricas tri zadnje epizode bez da stavljas u spojler. 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...