Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni je ta serija bila totalna katastrofa. Gledao sam je po inerciji i, kada sam se setio da bih mogao pustim jutarnji program na N1, prekinuo sam je u sred poslednje epizode i nije mi više ni palo napamet da je završim...

Link to comment

Zasto jadna? :-)) 

ja odgledala jer sam racunala da posto sve glavne glumce bas volim, emiku narocito, a i englezi su je radili, pa reko', nece omanuti...

no, nije bas sjajno sve to ispalo, ali u svakom slucaju moze se odgledati, nije da bas toliko ne valja.

(to ako si pitala za savete, nisam shvatila da li si je odgledala pa pitas za utiske ili pitas za savet da li gledati ili ne :-)

Pogledala sam samo 1. epizodu kada sam ovo pisala kada se već desila scena silovanja, a "jadna" potiče od asocijacije na Breaking the waves.

 

Ide mi serija i dalje u pozadini dok radim nešto, ali nije mi neko sjajno delo. Sačekaću kraj.

Link to comment

Nije to taj Blacklist, to je spinof koji je valjda i ukinut posle jedne sezone

 

Blacklist Redemption.

 

Ladno je u Blacklistu John Locke poginuo u padu aviona. A da li je? :fantom:

 

 

Jesi li odgledao sve epizode ili da ti kazemo?  :fantom:

Link to comment

Nije to taj Blacklist, to je spinof koji je valjda i ukinut posle jedne sezone

Ama jeste taj Blacklist. Potpuno nebitna scena. Kao Kinova budi muza i kaze da mu je otac poginuo u avionskoj. I slika na vijestima na tv. Vrh... :)

Link to comment

Ama jeste taj Blacklist. Potpuno nebitna scena. Kao Kinova budi muza i kaze da mu je otac poginuo u avionskoj. I slika na vijestima na tv. Vrh... :)

 

..i iz toga je napravljen spin off [i jedne epizode iz 3. sezone]

Link to comment

Nego, kad spomenu Middle Johna Lockea, ovih dana sam gledao seriju "Hawaii 5-0", cisto ubijanje vremena sa nezahtjevnon serijom.

 

Hrpa glumaca iz "Losta" je u seriji ukljucujuci Lockea. U seriju je dosao i Jorge Garcia, kao skolski drugar Daniela Dae Kima. U epizodi u kojoj Garcia dolazi Kim govori kako su dijelili sator na nekom izletu i "kako je izgledalo da su bili zarobljeni na napustenom otoku citavo ljeto". :D

 

Da, kao guest star se pojavljuju dosta jaki™ glumci, a fakat sam se sjeb'o kad sam vidio kol'ko je ostario Tom Berenger.

Link to comment

A ja odgledao tri sezone Losta i skapirao da je serija počela da me smara pa odustao.

Mis'im, jbt, scenaristima se znoje dlanovi od uzbudjenja, al' smo zakomplikovali u ovoj epizodi, publika to sigurno ne očekuje, sve ćemo ih šokirati i taj fazon.

 

Aman, usporiti malo. Je l' čitao neko Tolstoja.....

Link to comment

Uf, nisam ni znao da rade TV adaptaciju. Zvuči kao promašaj u startu:

“We expanded with several little groups all over town,” he explains. “Some people are trapped at the mall. Some people are travelling through the mist, trying to get from one location to another. We have others at a church. At one point, the stories dovetail.”

 

 

 

Znači fenomenalno, zajebi klaustrofobičnu atmosferu šačice ljudi zarobljene u supermarketu, ajde da se bavimo time ko šta radi i gde ide u tom malom gradu :isuse: i policijskim iživljavanjem nad crncem amnezijakom :isuse: Ako se do kraja sezone ne pozabave vitalnim pitanjem gej brakova, verskih sloboda, i wage gapa unutar izmaglice, ništa nisu uradili.

 

(Meni ona filmska adaptacija od pre deset godina više nego dovoljna, glume Tom Jane i Pembleton iz Homicide, kraj još bolji nego u knjizi.)

 

Edit: Sad čitam da u seriji nema čudovišta :lol: ali zato ima date rape drug podzapleta :lol: Ne vredi, moraću da pogledam. Ne može da bude gluplje od Under the Dome...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja odgledao The Girlfriend Experience. Fino vozi, nije nesto da se padne na dupe serija ali je svakako za tri klase bolje od filma uprkos sto Sashu menja Elvisova unuka.

 

Starz produkcija za sad 13 epizoda po 25min

Link to comment

Uf, nisam ni znao da rade TV adaptaciju. Zvuči kao promašaj u startu:

 

Znači fenomenalno, zajebi klaustrofobičnu atmosferu šačice ljudi zarobljene u supermarketu, ajde da se bavimo time ko šta radi i gde ide u tom malom gradu :isuse: i policijskim iživljavanjem nad crncem amnezijakom :isuse: Ako se do kraja sezone ne pozabave vitalnim pitanjem gej brakova, verskih sloboda, i wage gapa unutar izmaglice, ništa nisu uradili.

 

(Meni ona filmska adaptacija od pre deset godina više nego dovoljna, glume Tom Jane i Pembleton iz Homicide, kraj još bolji nego u knjizi.)

 

Edit: Sad čitam da u seriji nema čudovišta :lol: ali zato ima date rape drug podzapleta :lol: Ne vredi, moraću da pogledam. Ne može da bude gluplje od Under the Dome...

kog bese tu penblton glumi?

znam da glumi ona iz one tvoje sa zonbijima.

super je to meni adaptacija, i jeste bolji kraj nego u knjizi.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...