Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

Ono što je dobro: glume Sean Bean i Ana Friel.

 

 

Kupljeno!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a video sam i najavu ranije - def deluje interesantno.

Link to comment

Kada si se ti ono doselio u Britaniju, devedesetih? Ne znam da li si gledao sapunicu smeštenu u Liverpoolu, Brookside. Ako ti se Ana sada toliko sviđa, da znaš samo kakvo je luče bila tada

 

 

 

121_sexiestsoapstarsannafriel.jpg

 

 

Link to comment

i sad treba cekati godinu dana za nastavak billionsa. posto su ostavili milion mogucih raspleta o kojima se moze razmisljati, brzo ce to vreme proci

Link to comment

Sada sam mator i neiskusan :(

 

 

Sta te briga, kao da je to nesto lose.

 

Da ti odgovorim u nastavku offtopik-a: dosao par puta u posetu 90-ih, stalno tu od 01/01/01 [lako za pamcenje :D ], ali nisam nikada gledao nista od sapunica, mozda mogu samo da ih nabrojim...nemam pojma kako sam uspeo da dobijem pasos :lolol:

 

Mada mi je poznata njena karijera iz tog ranijeg perioda, postala mi je simpaticna tek u poslednjih 10-ak godina...

Link to comment

Imala je čast da odglumi first lesbian kiss na britanskoj zemaljskoj televiziji :wub:

 

 

Posle Toni nek se pita koji su mi kriterijumi.

Link to comment

fala za link :)

 

drago mi je da je produzeno za code black (med drama u LA), elementary (cisto zbog luci lu odece),agents of shield (odmor za mozak, pred spavanje), the originals (mnogo volim klausa :wub: ...duhovit karakter), chicago med i p.d., colony, expanse (malo ih ritam jebe ali overall odlicna serija i scenografija), the good fight (my guilty pleasure),billions (to mi dodje ko odlazak na kvalitetnu pozorisnu predstavu), taboo (jako lose al jebiga volim hardija makar opet nas vukao za nos)

 

 

zao mi za rosewood bas su mi bili super seksi detektiv via i patolog rosie, kingdom (odlicna drama o ocu sa dva ufc borca, zelim glumcu jonathan tucker/jay kulina da dobija sjajne poslove, nenormalan je talenat i jedva cekam da vidim sledecem projektu).

Link to comment
11 of 97
Renewed: "Timeless"
 
Announced: May 13, 2017
 

 

History has been changed. Just days after NBC announced the cancellation of the time travel series, "Timeless" has been renewed for a second season.
 
:lolol:
Link to comment

Timeless mi je bio baš zabavan, iako je što se tiče putovanja kroz vreme prepun gluposti i nelogičnosti.

 

Nego, čini mi se da je u isto vreme kad i Timeless počela još jedna serija na foru putovanja kroz vreme (ali nešto iz budućnosti u sadašnjost), ali nisam pogledao nijednu epizodu, a sad ne mogu da se setim kako se zove. Bio sam ubeđen da glumi Tomas Gibson, ali ne vidim mu ništa u filmografiji na imdb.

 

 

Edit: našao, Travelers, nije Gibson nego Mekormak. Je l' gledao neko?

Edited by malistev
Link to comment

Timeless mi je bio baš zabavan, iako je što se tiče putovanja kroz vreme prepun gluposti i nelogičnosti.

 

Nego, čini mi se da je u isto vreme kad i Timeless počela još jedna serija na foru putovanja kroz vreme (ali nešto iz budućnosti u sadašnjost), ali nisam pogledao nijednu epizodu, a sad ne mogu da se setim kako se zove. Bio sam ubeđen da glumi Tomas Gibson, ali ne vidim mu ništa u filmografiji na imdb.

 

 

Edit: našao, Travelers, nije Gibson nego Mekormak. Je l' gledao neko?

Ja poceh, ali mi je postalo bezveze u nekoj drugoj, trecoj epizdodi, pa sam odustao.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...