Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Da li gleda neko "30 Rock"?A sto se tice "How i met your mother" zabavno i lako isparava iz glave kao sto neko rece. Cetvrta sezona je na nivou prethodnih do sad.
Pricaj malo o tome, ovaj topik ce imati smisla samo ako dajete opise i misljenja, pa se mi koji nismo gledali primimo. Ja sam tako poceo sa vecinom serija :)
Link to comment

30 rock ce ti biti zanimljiv, alek boldvin je apsolutni spektakl. jataganac na menhetnu.tina fej je odlicna. cesto imam problem sa komicarkama, nekako su mi nategnute, ali ona je ovde sjajna.i naravno, uzivancija sa gikovima koji su deo ekipe.inace, odlicna je bila fora u saturday night live, tina fej nedeljama imitira saru pejlin i to savrseno, dovede je u emisiju. dok stoje na hodniku, nailazi alek boldvin i ne primecuje tinu fej koja je negde u pozadini i krece da harasuje pejlinovu, tipa dokle ces vise da nam turas tu kravetinu neuku na oci, ti ces biti kriva ako mekejn pobedi, takvu glupacu svet jos nije video, jesi ti komicarka, ali dosta vise i tako deset minuta, dok se ne pojavi tina.alek, pravi dzentlmen, kaze izvinite, ali ja to zaista mislim, okrene se i ode.

Link to comment
Pricaj malo o tome, ovaj topik ce imati smisla samo ako dajete opise i misljenja, pa se mi koji nismo gledali primimo. Ja sam tako poceo sa vecinom serija :)
Pokusacu posto sam pogledao samo par epizoda."30 Rock" je serija koju je kreirala Tina Fey, ona igra i glavnu ulogu. Pored nje glavne likove igraju : Alec Baldwin, Jane Krakowski, Tracy Morgan.Radnje se odigrava u NBC studiju gde Tina Fey radi kao scenarista komedije "The Girlie Show" kada se pojavljuju, novi izvrsni producent (Baldwin) i nova zvezda (Morgan) koja ima blago receno cudno ponasanje. Naravno serija prati i privatni zivot Liz Lemmon (Fey) koji je uredjen otprilike koliko i njen posao.Meni su prve 2-3 epizode sasvim ok, pa htedoh pitati da li je jos neko gledao da znam da nastavljam ili da trazim nesto drugo. :)
Link to comment
Pokusacu posto sam pogledao samo par epizoda.
A, i ti si pocetnik, sori onda. Evo, luba has spoken i tu nema sta dalje... Ona preporucuje samo dobre stvari.
Link to comment
inace, odlicna je bila fora u saturday night live, tina fej nedeljama imitira saru pejlin i to savrseno, dovede je u emisiju. dok stoje na hodniku, nailazi alek boldvin i ne primecuje tinu fej koja je negde u pozadini i krece da harasuje pejlinovu, tipa dokle ces vise da nam turas tu kravetinu neuku na oci, ti ces biti kriva ako mekejn pobedi, takvu glupacu svet jos nije video, jesi ti komicarka, ali dosta vise i tako deset minuta, dok se ne pojavi tina.alek, pravi dzentlmen, kaze izvinite, ali ja to zaista mislim, okrene se i ode.
ovo stvarno bilo?
Link to comment
Je l gleda neko Entourage? Skinuo sam prvih par epizoda prve sezone i na prvi pogled mi sve delovalo pomalo isfolirano. Dadoh seriji još jednu priliku, i završih sa odgledane sve 4 sezone. U principu, ne znam da li bih se navukao da nije bilo genijalnog Ari Golda u izvođenju Jeremy Pivena. Briljantan lik! Iako je originalno serija o društvu iz Queensa koja dolazi u LA da bi blejali sa svojim ortakom koji preko noći postaje velika Holivudska zvezda, njegov agent Ari doslovce "steals the show" i izrasta u jedan od upečatljivijih likova na celom TV nebu u SAD. Nije mu promakao ni Golden Globe. Šta znam, kome je do "lakih" dvadesetpetominutnih nota neka pogleda par epizoda, verujem da se neće pokajati.http://www.imdb.com/title/tt0387199/Ari Goldapp319042793336398ua8.gif:pera:
Progutao prvih 5 epizoda. Dosta smislenije od Californication, pre svega jer likovi imaju osecanja, ima mana (problemi imaju uzasno jednostavna resenja), ali dobar za ubijanje vremena, kojeg i nemam puno al sta sada. Edited by Hustler
Link to comment

Dosta brzo pričaju, može svašta da se propusti bez titlova. Bolje je sa njima, npr. ovako:Ari Gold vs. the Marriage Councilor: "I didn’t go to the Lakers game because they were playing the fucking Bobcats… And I came here today because I thought this was a session on how my wife could learn to communicate, how to answer a question without a question, basic Humanity 101, which I thought - given your wall of fucking diplomas - you could easily fix, or if you couldn’t, you could give her a pill that would either fix it or make her a mute. But now, to turn around and gang up on me? I have work to do. I have hundreds of clients to deal with, and just so we’re clear, I don’t care about any of them. They’re all just a number, like Wife #1 and Therapist #7… Good day!"arigoldquotes.com :)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ko nije gledao DAMAGES obavezno neka pogleda. Glen Klouz je fenomenalna, odlicna. napeta serija. Izasla prva sezona a druga krece 7. januara.A legal thriller set in the world of New York City high-stakes litigation, Damages follows the turbulent lives of Patty Hewes the nation's most revered and reviled high-stakes litigator and her bright, ambitious young protege Ellen Parsons. After Patty handpicks Ellen to be a first-year Associate at the high- profile law firm, "Hewes & Associates", life will never be the same for either one of them. Ellen, newly-engaged to her boyfriend David Connor, is thrilled to join the ranks and be trained under Patty and Patty's trusted Senior Associate, Tom Shayes. But Ellen soon realizes that the price of success may be much higher than what she's willing to pay.Svaka preporuka!

Link to comment
Dosta brzo pričaju, može svašta da se propusti bez titlova. Bolje je sa njima, npr. ovako:
Te seanse kod terapeuta su im najjace... ova mi je jedna od omiljenih! :lol:
Ko nije gledao DAMAGES obavezno neka pogleda. Glen Klouz je fenomenalna, odlicna. napeta serija. Izasla prva sezona a druga krece 7. januara.A legal thriller set in the world of New York City high-stakes litigation, Damages follows the turbulent lives of Patty Hewes the nation's most revered and reviled high-stakes litigator and her bright, ambitious young protege Ellen Parsons. After Patty handpicks Ellen to be a first-year Associate at the high- profile law firm, "Hewes & Associates", life will never be the same for either one of them. Ellen, newly-engaged to her boyfriend David Connor, is thrilled to join the ranks and be trained under Patty and Patty's trusted Senior Associate, Tom Shayes. But Ellen soon realizes that the price of success may be much higher than what she's willing to pay.Svaka preporuka!
Ja ovo skinuo odavno, ali nije bilo HDTV Ripa vec samo obicnog, pa me mrzelo da gledam zbog dosta loseg kvaliteta...Jel postoji sad vec DVD Rip?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...