Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledam izraelsku seriju Prisoners of War koja je poslužila kao inspiracija za Homeland. Zapravo su u Homelandu uzeli skoro čitavu priču, ali potpuno su je drugačije upakovali, ovde je mnogo veći fokus na povratnicima iz zarobljeništva i njihovim porodicama, "Keri" ima prilično sporednu ulogu, izraelska Dejna je još iritantnija od američke :D U svakom slučaju prilično je zanimljivo. Sad sam na početku druge sezone koja deluje da će imati više špijunaže, intriga i akcije u homelandovskom maniru, videću kako će to izgledati. 

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Gledam izraelsku seriju Prisoners of War koja je poslužila kao inspiracija za Homeland. Zapravo su u Homelandu uzeli skoro čitavu priču, ali potpuno su je drugačije upakovali, ovde je mnogo veći fokus na povratnicima iz zarobljeništva i njihovim porodicama, "Keri" ima prilično sporednu ulogu, izraelska Dejna je još iritantnija od američke :D U svakom slučaju prilično je zanimljivo. Sad sam na početku druge sezone koja deluje da će imati više špijunaže, intriga i akcije u homelandovskom maniru, videću kako će to izgledati. 

 

pa bice bas to, ala homeland/blacklist. prva sezona je najbolja, ili bolje reci prva polovina prve sezone. prvih pet epizoda je nesto najbolje sto sam gledao na tv-u a onda postaje sranje :(

Link to comment
18 hours ago, jorma shparga said:

cak je i za netflix sistem vrednosti Stay close neopevano sranje!

 

za izbegavanje u sirokom luku

Besmislena serija sa nategnutim scenarijom i slabo objasnjenim motivima, nekim kao ludorijama (mladi par psihopata ubica)  raspletom itd.... Glavna glumica, cush jumbo, je previse zumirana, svugde dominira a svugde joj isti izraz blago tup. Sada je gledam u isto tako losoj seriji na hbo the beast must die, gde je kao glumica mnooooogooo bolja ( a i super izgleda, kao manekenka, odlican je kostim u seriji i njoj sve savrseno stoji)

  • Hvala 1
Link to comment
Besmislena serija sa nategnutim scenarijom i slabo objasnjenim motivima, nekim kao ludorijama (mladi par psihopata ubica)  raspletom itd.... Glavna glumica, cush jumbo, je previse zumirana, svugde dominira a svugde joj isti izraz blago tup. Sada je gledam u isto tako losoj seriji na hbo the beast must die, gde je kao glumica mnooooogooo bolja ( a i super izgleda, kao manekenka, odlican je kostim u seriji i njoj sve savrseno stoji)
E ja video, razmišljam da li da gledam.
BTW, nju su tek "stilizovali" u Good wife/fight

Al tamo su svi takvi.





... Shiit has hit the fan


  • +1 2
Link to comment

Gledam Yellowjackets i dalje, 6 epizoda za sad.

Hoće li se ikako desiti nešto?

Nagoveštavaju od početka i nikako…

Previše sapunjavo.

 

Edited by mraki
Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Gledam Yellowjackets i dalje, 6 epizoda za sad.

Hoće li se ikako desiti nešto?

Nagoveštavaju od početka i nikako…

Previše sapunjavo.

 

 

nece se desiti skoro nista, a to sto ce se desiti sluzice da se osmoipoepizodno nista privede neminovnom kraju

 

serija je krs, gledala sam je samo da bih vidjela koliko dugo ce da bude u raskoraku sa opstim hvalospjevima na pocetku

  • Tužno 1
Link to comment
On 11.1.2022. at 14:31, Poludziber said:

Neko gleda/o Stay Close? Vredi?

Права је нетфликсовска занимација. Ништа посебно, али сасвим забавно. Могло би да траје и рецимо 6 а не 8 епизода али је сасвим коректно. Оно биг мек оброк. Ко то воли добро је. КО хоће кувано јело и не треба да иде у Мек...

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

 

nece se desiti skoro nista, a to sto ce se desiti sluzice da se osmoipoepizodno nista privede neminovnom kraju

 

serija je krs, gledala sam je samo da bih vidjela koliko dugo ce da bude u raskoraku sa opstim hvalospjevima na pocetku

Hvala sto ste gledali umesto nas :thumbsup:

  • Wub 1
Link to comment

meni se sviđa yellowjackets, kvalitetan creepy vajb. samo sam se nadao da će biti miniserija i da ćemo dobiti sve odgovore u ovoj sezoni.

 

ali vidim sad da je inicijalna ideja od početka bila da ima priče za 5 sezona, što će za 1 misteriju verovatno da znači smrt tamo negde u trećoj, četrtvoj sezoni kad nam postane previše vuknjave za nos. ali dok valja ja cu da gledam.

 

i stvarno, koja je glavna? :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...