Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

kako je killing eve dobila ove nagrade (a vec sam odgledao i rekao sta imam o tome) ja se lepo vratih da ponovim fleabag . magija! odlicnost! zabava! nauzivao onoliko.  ko nije gledao - najtoplija preporuka. 

Link to comment

Videh na nekom kabl kanalu Milenium. Jebote, koliko sam nekad voleo tu seriju, ne znam kakav bi utisak bio kad bih je sad ponovo gledao. Sećam se samo da se nešto problematično završilo pa su posle pokušali da zaokruže priču u Dosije X-u.

Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Videh na nekom kabl kanalu Milenium. Jebote, koliko sam nekad voleo tu seriju, ne znam kakav bi utisak bio kad bih je sad ponovo gledao. Sećam se samo da se nešto problematično završilo pa su posle pokušali da zaokruže priču u Dosije X-u.

 

Isti slucaj, obozavao sam je, klinac sam bio kad je isla. Nije dugo trajala, brzo su je sasekli. Kolko me secanje sluzi jeste malo otisla u nekom bizarnom pravcu, vise sam voleo ranije epizode, gde je fokus bio na klasicnom profajlingu i jurenju ubica. Secam se jedne epizode sa nekim djavolima koji sede u nekom kaficu i nesto debatuju, bilo ludo. 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Videh na nekom kabl kanalu Milenium. Jebote, koliko sam nekad voleo tu seriju, ne znam kakav bi utisak bio kad bih je sad ponovo gledao. Sećam se samo da se nešto problematično završilo pa su posle pokušali da zaokruže priču u Dosije X-u.

Odlična serija, to je zapravo spinoff Dosijea X ali sasekoše je...

Link to comment

E bre mustangice...
Bese na kraju neki smak sveta a on sa cerkom bezi u sumu?
Od tih apokalipticnih ja voleo Jericho da gledam a njega sasekao strajk scenarista.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Nije Milenijum "kratko trajao". Čini mi se da je imao tri sezone.

Jedino je je kraj bio neočekivan, pa su ga kao "završili" kroz Dosije X gde se pojavio Lans Hneriksen tj Frank Black.

Ne sečam da li je bila samo jedna epizoda ili više.

Link to comment

Da, sad vidim na imdb, stvarno je imala tri sezone, i to one klasicne americke od po 20 i kusur epizoda. Valjda mi je delovalo kratko onda :D 

 

Secam se te "zavrsne" epizode iz Dosijea X. Lens Henriksen skroz sed, sa cerkom u nekoj ustanovi, docekuju milenijum (na tv ide prenos proslave nove godine), drze se za ruke, okrecu se i odlaze :D 

 

Steta sto ne videh na vreme da je daju ponovo, mogao sam mozda da je obrnem opet.

Link to comment
59 minutes ago, kipo said:

Dakle, vrijedi milenijum?

Uf, mislim da je ogromna količina serijala baš loše ostarila. Milenijum me ni onda nije baš oduševio, a kapiram da bi sada bilo mučenje 

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

Uf, mislim da je ogromna količina serijala baš loše ostarila. Milenijum me ni onda nije baš oduševio, a kapiram da bi sada bilo mučenje 

Nešto slično sam pomislio sad kad sam bacio oko na nazovi trailer. Mada, X files fino ide i nakon 20 god, ne vidi se neka vremenska odstupnica.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...