Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Samo tri sezone, i to Britanske, po 6... Ameri ih ušili sa jednom. Overiću kad ovo završim, za sada uživam u činjenici da imam još 7 sezona, humor mi je baš po meri. Malo preteruju doduše ponekad sa Majklom u smislu koliki je imbecil, toliko da očekujem da u nekom momentu objasne kako je uopšte postao šef bilo čega bilo kada tako tupav, al ajde... Inače, omiljeni su delovi kada pokušava da bude rasno i seksualno racionalan i tolerantan pa završi na drugoj krajnosti :D Fenomenalno je napisana serija u smislu da se kroz zajebanciju provlači kritika dosta toga.

Link to comment
On ‎27‎.‎1‎.‎2019‎. at 0:19, Jeremija said:

Gledao pre 20 godina, samo imam odlično pamćenje, pa nemam neku želju da ponovo gledam. Ali Simoviću, ako ne budeš bio u mogućnost da gledaš dalje od prve, da ti kažem par stvari. Druga sezona je mračnija, a zadnja epizoda je trebala biti i kraj serijala pa je tako i snimana (nažalost, kasnije su zbog dobrih rejtinga odlučili da prave još jednu sezonu).

 

 

Uglavnom,

 

  Reveal hidden contents

takav prikaz kraja sveta, besperspektivnosti i beznadja, zla, straha, nervnog sloma, a sve uz Horses (Patti Smith) se retko kad vidja. Mislim da je ovo možda i najbolji prikaz smaka sveta u kinematografiji uopšte, a "The Time Is Now" je bukvalno remek-delo.

 

Uuuu Time is Now...

Mislim da mi je vilica otpala...

Moram da nađem da svučem sad sve...

Link to comment

Ne može, većina epizoda su ipak deo koherentne celine, na primer:

 

 

Spoiler

Epizoda u kojoj se razotkriva čisto zlo jedne devojčice, a onda je na kraju, na naše iznenadjenje, Milenijum (za koji smo smatrali da je ipak dobroćudna organizacija) uzima pod svoje. Ima mnogo takvih primera, sa sitnicama koje grade celinu.

 

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

Ne može, većina epizoda su ipak deo koherentne celine, na primer:

 

 

  Hide contents

Epizoda u kojoj se razotkriva čisto zlo jedne devojčice, a onda je na kraju, na naše iznenadjenje, Milenijum (za koji smo smatrali da je ipak dobroćudna organizacija) uzima pod svoje. Ima mnogo takvih primera, sa sitnicama koje grade celinu.

 

Pa da... Za razliku od X files  ceo milenijum je zasnovan na kontinuiranoj priči...

Link to comment

Za vikend odgledah drugu polovinu 3. sezone Billionsa, i bogme su lepo zakuvali i izvukli sezonu sa zadnjih par epizoda. Neku pauzu napravio par meseci izmedju epizoda, ne znam ni sam sto, pa sad srecom udaram pravo na početak S4 u martu.

John Malkovich kao ruski boss :hail:

Link to comment
2 hours ago, Kampokei said:

+1 za Sex Education. Glavni lik je odlican, sjajan casting.

nije mi jasno zasto su klincu ofarbali kosu, mislim da je prirodni mrkvoje, bas bode ochi

ona mala blondi je bogami sisato i raspupelo devojche

 

ps

cudoredne tetke stop

Link to comment

Na Cinestar Premiere upravo ide svih 6 epizoda francuske serije Zaledjeni (Glacé/ The Frozen Dead).

Tek sam vratio prvu epizodu pa je rano za neke detaljnije utiske, za sad mi je dovoljna činjenica da se radnja dešava u gradiću na Pirinejima, prava zimska idila.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...