Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 2.1.2019. at 22:15, nezvanova said:

poceo peti luther... al' ne ovaj nas, falabobu.

obecava nakon prve, a ide, ako se ne varam i veceras i naredna dva dana (ima cetiri epizode). pa ko moze da izdrzi, bolje da je odgleda odjednom (jedan slucaj se resava u celoj sezoni)

 

Jel moze da se gleda bez prethodnih sezona? Posto je prosla isla pre tipa 3 godine i imala 2 epizode, needless to say da se nicega ne secam.

Link to comment

слажем се са билијем. ја сам првом епизодом овог петог серијала била одушевљена, те обзнанила да се гледа и бинџује, али врло брзо је то моје одушевљење спласло, чим је улетела рут вилсон :D

лоша је сезона, баш. 

прве три су добре! 

Link to comment
On 1.1.2019. at 14:48, 3opge said:

My Brilliant Friend [HBO]

 

odlicna serija, nesto najbolje sto sam gledao jos od genijalnog Patrick Melrosea.

 

Gledam i ja ovo, simpatično je i lagano, ima šmek Italije i tog vremena, ali nisam baš toliko oduševljen. Ipak mi fali nešto, presporo je na momente, kao da je previše 8 epizoda za ovu priču.

Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Gledam i ja ovo, simpatično je i lagano, ima šmek Italije i tog vremena, ali nisam baš toliko oduševljen. Ipak mi fali nešto, presporo je na momente, kao da je previše 8 epizoda za ovu priču.

jeste malo sporo, pogotobo u kasnijim epizodama.

 

Link to comment
22 minutes ago, 3opge said:

jeste malo sporo, pogotobo u kasnijim epizodama.

 

Priča jeste realna i životna što inače volim, lepo dočarano. Podsetila me u startu na La meglio gioventu pa sam valjda zato pogrešno očekivao da će biti nekih većih dešavanja u njihovim životima, i da će pokriti neko šire vremensko razdoblje (imajući u vidu prvu scenu), biti bolji svedok vremena i imati možda neki širi kontekst.

Sad na kraju 6. epizode (one na ostrvu) je već jasno da nema ništa od toga.

Edited by mraki
Link to comment
 
Jel moze da se gleda bez prethodnih sezona? Posto je prosla isla pre tipa 3 godine i imala 2 epizode, needless to say da se nicega ne secam.
Ta četvrta sezona je teško djubre. Kao da su uzeli loš pilot od neke nove serije u umesto glavnog lika stavili Lutera. Petu sam odgledao prve dve za sada i podosta je u duhu starog Lutera + realno slabo funkcioniše serija kada u njoj nema šorave Alis.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Ta četvrta sezona je teško djubre. Kao da su uzeli loš pilot od neke nove serije u umesto glavnog lika stavili Lutera. Petu sam odgledao prve dve za sada i podosta je u duhu starog Lutera + realno slabo funkcioniše serija kada u njoj nema šorave Alis.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

Ja ne bih 4. sezonu okarakterisao bas kao tesko djubre, ali da, jeste najslabija upravo jer nije bilo Alice. Njihov odnos je kljucan za seriju. No Alice, no Luther..

 

Ova 5. sezona je povratak oprobanom konceptu, s tim sto su pojacali malo ludilo, kao da su planirali da bude zavrsna, pa da bude uz prasak. Meni legla dobro. A i nekako je zaokruzena prica, mada iskustvo nas uci da se nikad ne zna, odavno se prica o filmu, pa mozda i nije the end.. 

Link to comment

bestvo iz denmora odlično. patriša pokidala, kao i ben stiler. kad sam posle odgledane e01 video da je on reditelj imao sam malo predrasuda, ali me razuverio, pogotovu posle e06 i onog narativnog brejka te mu se ovim putem izvinjavam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...