Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ne mogu da nadjem na trafici False Flag S02....

Vredi li uopste gledati to....

odlicna je za sada, plasim se samo da ce kraj da ukenjaju kao i u S01

Link to comment

Završio Dannemora. 

 

 

Vredi pogledati, ako niste to do sada zaključili. Poslednja epizoda traje kao dve - dakle ukupno nešto manje od 8 sati kvalitetnog programa. 

Jako mi se dopao manevar sa pretposlednjom epizodom 

 

Spoiler

kada nakon bekstva pokazuju kako su svo troje završili tu gde su. baca drugačije svetlo na sve njih  i pravi uvod u to za koga treba da navijamo u finalnoj epizodi

 

Benu Stileru mogu samo da poručim da ne mora (see what I did here) da se više pojavljuje sa frontalne strane kamere i da nastavi da producira.

 

Link to comment
Na Cinestar Premiere upravo ide svih 6 epizoda francuske serije Zaledjeni (Glacé/ The Frozen Dead). Tek sam vratio prvu epizodu pa je rano za neke detaljnije utiske, za sad mi je dovoljna činjenica da se radnja dešava u gradiću na Pirinejima, prava zimska idila.

 

Tri puta sam pocinjala, posto im je to ko zna koji put da je daju u cugu, i nije me drzala paznja cak ni u prvoj ep. Vrv je do mene, a i ima je na VODu tako da... ako kazes da valja [emoji4] 

Inace krenulo novih i valjda poslednjih 7 ep u 5oj sezoni How to get away with murder tacnije do danas izasle 3 pa sam happy tri u nizu..jesss

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Inace krenulo novih i valjda poslednjih 7 ep u 5oj sezoni How to get away with murder tacnije do danas izasle 3 pa sam happy tri u nizu..jesss

 

Ja gledam to jer sam na neki način prisiljen ali realno, blago da se izrazim, upitan je kvalitet :D Događaji i zapleti se dešavaju rendomatično, bez ikakve veze i povoda, izveštačeni klifhengeri, ponavljanje u nedogled nekih sranja i smrti koje se dešavaju oko njih, Analize 35 puta prestaje da pije i počinje, da ne idem u detaljnu analizu likova, tek bi to potrajalo... Baš baš slabo, što se mene tiče :)

Link to comment

 

 

 

 

Ja gledam to jer sam na neki način prisiljen ali realno, blago da se izrazim, upitan je kvalitet [emoji3] Događaji i zapleti se dešavaju rendomatično, bez ikakve veze i povoda, izveštačeni klifhengeri, ponavljanje u nedogled nekih sranja i smrti koje se dešavaju oko njih, Analize 35 puta prestaje da pije i počinje, da ne idem u detaljnu analizu likova, tek bi to potrajalo... Baš baš slabo, što se mene tiče [emoji4]

 

Slazem se donekle... ali samo da su morali da zvrse ranije celu pricu, ovako se bar u dve poslednje sezone ponavljaju i nepotrebno mrcvare sve.

Ali meni je prva sezona bas bila ekstra i totalno drugacija od svega do tada.

A Viola jedna od omiljenih glumica, tako da sam prema svim propustima mozda tolerantnija.

 

Cudno da gledas nesto i to moras (prisiljen) sto ne voles [emoji846]

 

Serija u svakom slucaju koja je bas za razbribrigu.

 

Link to comment

Pa naravno da ne moram, ali ne mogu da ne završim nešto što sam počeo, imam taj OCD poremećaj u tom smislu :)

 

U pravu si, sa početka i đene đene, posle je baš postalo passe. Meni je ovde njen talenat, Violin, sprcan da prostiš ni u šta... Jednostavno, serija je obična sapunica gde se sve odvija na silu, sve te njihove karakterne drame su loše odrađene, teško je identifikovati i saživeti se sa bilo kim, kao što je teško saživeti se sa takvim zapletima koji su često besmisleni, jedino što su uspeli od onog Ašera da naprave lika koji je actually smešan, ovi ostali, ko god da npr rikne ne bi trepno :) 

 

 

Link to comment

Previse se mozda udubljujes i analiziras, ja je ono bas shvatila i dozivlajvam kao zabavu, tako da verovatno te neke mane i ne vidim kao ti.

 

Ali sve sto ne mogu da gledam, ne prija vise, bogami prekidam, a bilo je i toga, srecom jako malo.

 

 

Link to comment

Zbindžovao "Moja genijalna prijateljica" ...

Baš mi leglo, mislim vidi se da je po knjizi, ali fino ide... I nema hepiend...

Inače, lepo glumile one dve male klinke, one mi čak i zabavnije nego ove odrasle...

Link to comment
Zbindžovao "Moja genijalna prijateljica" ...
Baš mi leglo, mislim vidi se da je po knjizi, ali fino ide... I nema hepiend...
Inače, lepo glumile one dve male klinke, one mi čak i zabavnije nego ove odrasle...
Da nisam ja sa tobom u vezi..moja lepsa polovina je upravo uradila isto, slicno komentarisuci.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Kako je moguće da nakon dve solidne sezone Berlin Station toliko omanu I zaseru sa pričom u trećoj? Tek sam na trećoj epizodi ali nivo cringa se opasno bliži nedostižnom House of Cards. Bolja polovina batalila posle prve epizode, sve se nešto mislim da je verovatno i pametnija...

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...