Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 13.1.2019. at 12:34, assignment said:

Jel gledao neko Babylon Berlin? Mrzi me da trazim unazad, video da nema teme...

 

Gledali smo, dobar je. 

 

Inače, da malo jeretišem. Odgledao sam deuce s1. Sve mi je super, ali jedna stvar jako fali a to je bolja karakterizacija i odnosi likova tj neka drama među njima. Inače, kao i uvek, uživam nenormalno u prikazu sedamdesetih i osamdesetih i opet sam se zavetovao da ću u tom stilu da sredim dnevnu sobu :D

 

Spržio sam bekstvo iz Danemore takođe. Dobro je, ali nije mi top kvalitet, glumački par sjajnih rola i cool mi je gledati Del Tora u nekoj iole normalnoj ulozi u smislu da se ponaša i priča ko ljudsko biće... Svakako ga obožavam, jedan od najvećih likova holivuda... 

 

Sve u svemu oba uretka vrednja gledanja, videćemo šta kaže Deuce S2. 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sa smaram sa counterpartom, možda pređem na bodigard al vidim da je i to tja

i ja gledam, nije bas da se smaram ali na momente mi je tesko da ispratim ko je ko i u kom svetu, jednom sam i zaspala, Obashka sto su i oni koji nisu dvojnici svi slicni

ali kao ideja nije los

Link to comment

Juče krenem da gledam najnoviju epizodu counterparta na hbogo. Prekinem na pola, i sada kada hoću da nastavim epizode više nema. Inače u USA nije emitovana iz nekog razloga tj pomereno je sve za nedelju dana. Verovatno su je zbog toga maknuli sa hbogo. A nigde nema ripa na netu. :mad:

Link to comment

ne znam kako nekome moze da bude dosadna osim ako ima problem da poveze likove (kojih u stvari nema puno ali su im duplirane uloge). meni totalno interesantno da bez razmisljanja znam tacno koji je lik u pitanju. hocu da kazem, toliko dobro igraju svoje uloge da ti po mimici lica jasno koji lik sa kog sveta je u momentu. 

 

jedino sto mi nije jasno jeste onaj kofer od menadzemnta, nije nadjen na istom mestu, u nekoj pregradi od kuce.

Link to comment

Carnivale (hbo 2002-05)  najbolja dvotomna serija koju sam gledao,stvarno tuga što vejvovana.Ako za neku seriju stoji da je ispred svog vremena to je Karneval.

Nisam znao za ovaj masterpis i hvala Toniju što je nahvalio u nekom od 47tisuća postova

 

Silicon valley odgledao za par dana baš je fino legla za vreme ove vejavice

 

13 reasons why  WHY? Kako samo fejk i isfolirano od početka do kraja.Ona što se ubila neodoljivo podseća na neiskvarenu Lanu Rhodes

 

Ozark  - sasvim solidno,malo preambiciozan scenario ali fino vozi i naravno iako to nisam znao pre početka, hoće da bude Čista hemija ili što bi ameri rekli Breaking bad, samo što BB nema pretalntovanu Juliu Garner.

Link to comment

Da se vratim na Dannemora, evo vec treci dan se smejem sceni kada Lajl ulazi u klonju i ceka da ga onaj odalami. Ona faca :laugh: molim da neko pronadje gif. :laugh:

Edited by pacey defender
Link to comment
On 17.1.2019. at 23:35, pacey defender said:

Da se vratim na Dannemora, evo vec treci dan se smejem sceni kada Lajl ulazi u klonju i ceka da ga onaj odalami. Ona faca :laugh: molim da neko pronadje gif. :laugh:

kakva majstorska uloga. pokidao baja

 

 

@ToniAdams taj je iz losta?

Link to comment

killing eve preporuka

 

punisher isto,  mada nisam zavrsila prvu sezonu. sa kilometra se vidi ashkenazi :) i legla mu uloga, ko stvorena za njega. odlican izbor glumca! ima prijatan glas za razliku od daredevila kome je falila snaga u glasu. 

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...