Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On ‎25‎.‎12‎.‎2018‎. at 13:41, ToniAdams said:

Bekstvo iz danemora

dobre prve dve, sigurna sam da će nastaviti tako. jedva čekam sutra da gledam dalje.

jedino mi benisio vuče pažnju na pogrešnu stranu. stalno mi na nekoga liči, što na ljude iz rl, što na javne ličnosti. onda moram da provaljujem na koga tačno. imam paralelne tokove pažnje. čak mi iz određenog ugla, nekog spuštenog poluprofila, liči na tita :lolol:.

Link to comment
On 25.12.2018. at 13:41, ToniAdams said:

Bekstvo iz danemora

 

Odgledao malopre finale. Baš fino legla serija. Posle morao da gledam po netu vesti o stvarnim likovima. Lajla Mičela su skinuli 100% :D

 

 

Link to comment
6 hours ago, Renegade said:

 

Odgledao malopre finale. Baš fino legla serija. Posle morao da gledam po netu vesti o stvarnim likovima. Lajla Mičela su skinuli 100% :D

 

 

 

Odlican je kasting, bas su uboli prave glumce. Pogledao intervju prave Tilly, sem boje glasa, Arquettova je skinula skroz i potpuno usla u lik, neverovatna transformacija.

 

Fascinantna prica, stvorena za film/mini seriju. Jos jednom kudos za Stillera, ovo mu je bez premca najbolji uradak iza kamere do sada..

Link to comment

odlican je on reziser. i on i jon favreau od te generacije glumaca. 

 

gledace se serija. thx

 

danas videh u trgovini kevin smitha, bas zdravo izgleda, lepo smrsao.  a tri reda dalje na kasi emu roberts bez trunke sminke. dete shecher. mrzim kupovine pogotovu za praznike. 

Link to comment

Pa zar nisi pričala da sve kupujaš online, preko telefoneta.

Ja bih to voleo. Imam dve omiljene prodavnice u ulici ali u poslednje vreme ne uspevam ni do njih da odšepam.A ne rade dostavu. :dry:

 

 

Link to comment
10 hours ago, mustang said:

odlican je on reziser. i on i jon favreau od te generacije glumaca. 

 

gledace se serija. thx

 

danas videh u trgovini kevin smitha, bas zdravo izgleda, lepo smrsao.  a tri reda dalje na kasi emu roberts bez trunke sminke. dete shecher. mrzim kupovine pogotovu za praznike. 

 

Infarkt mu je bio poslednja opomena da nesto promeni. Dobro da se opametio..

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...