Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

4 hours ago, darXtar said:

i bolje ti da ne nadjes, ne vredi trositi vreme. glavni lik ima takvu facu kao da je rodjen za sitcom, sve ostalo :puke:

 

Jest, sve čekam da kamera prijeđe na Stiv Karela. Izdržao nekako do trenutka kad ovaj u sred Turske, među desetinom do zuba naouružanih krijumčara ljudi i nadređenim iskusnim operativcem na terenu, kategorično odbija da bude tih jer ne može da pređe preko nepravde :dry:  Šteta, ostalo je manje više zanimljivo, bliski istok vjerodostojan i generalno je fina serija za opuštanje.

Link to comment

Uhvatila me gadna prehlada, pa sinoc uzo Netflix i pustio Derry Girls. Jedna sezona, 6 epizoda, duhovito i vrlo nezahtevno, posebno interesantno za nas koji cenimo kvalitetan etnoreligijski hejt. 

Link to comment

Odlično je ovo bekstvo iz šošenka il kako se već zove serija sa debelom patricijom i masnim benicijom. Jako dobro napisano, gluma izuzetna, nikad ovu nisam ozbiljno skapirao dok je bila seks bonba :fantom:

Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

Odlično je ovo bekstvo iz šošenka il kako se već zove serija sa debelom patricijom i masnim benicijom. Jako dobro napisano, gluma izuzetna, nikad ovu nisam ozbiljno skapirao dok je bila seks bonba :fantom:

o kojoj seriji pricas?

 

Link to comment

Inace, juce zavrsio Das Boot. Vidim da su je na imdb-u iskasapili najstrasnije, meni je generalno dobra. Mnogima smeta sto su paralelno sa desavanjima u podmornici uveli i drugu pricu na kopnu sa pokretom otpora, ali meni je to bilo dobro izbalansirano i povezano. Jedino mi je kraj malo underwhelming, pogotovo u odnosu na film koji je efektniji, ali posto vidim da ce biti i druge sezone, onda se zapravo i nije moglo ocekivati nesto slicno..

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...