Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne znam da li je ko ranije pominjao Money Heist skoro pa izuva koliko je dobra. Kako je opisati? Namjerno izazvana talacka situacija u pljacki. Dalje vidite sami. Eto dvije preporuke za leskarenje pod klimom


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Odgledao Goliath 2, potpuna katastrofa i totalna anti-preporuka. Mislim da je ovo najogri serijal koji sam odgledao u poslednjih nekoliko godina. Necu zbog spoilera nista dalje da komentarisem ako neko hoce da gleda.

 

Zavrsavam ovaj novi Affair, nije lose...

Link to comment
15 hours ago, milfisland said:

Ne znam da li je ko ranije pominjao Money Heist skoro pa izuva koliko je dobra. Kako je opisati? Namjerno izazvana talacka situacija u pljacki. Dalje vidite sami. Eto dvije preporuke za leskarenje pod klimom


Sent from my iPhone using Tapatalk

meni ovoj MH nista posebno

Link to comment
On 2.7.2018. at 16:32, mraki said:

Odgledao Billions. Super sve u svemu, nadam se da će i 4. sezona biti podjednako zanimljiva, iako ćemo se načekati...

Najjaci lik mi je Čak senior, junior me pomalo nervira :lolol:

 

ali dijalog caka i akselroda kad su se kratko udruzili protiv vece opasnosti:

 

cak: sad treba da ponovo da muvas kao sto umes

aks: to nikad nije dokazano

cak: e, bas zato!!! :ziga:

Link to comment
7 hours ago, mozzer said:

Zavrsavam ovaj novi Affair, nije lose...

daaaa.... jos m,alcice pa ce kraj ove sezone, a po svemu sudeci, rasplet cemo gledati u narednoj sezoni.

ja danas pocinjem unforgotten, trecu sezonu, mada znam da bi bilo mnogo sladje da sacekam pa da odjednom pogledam.

no, alava sam kao i u svemu, princip odlozenog zadovoljstva bas i ne radi u mom slucaju :D

 

Link to comment

Ja na Affair zaboravio posle prve sezone, i setio se tek sad kad sam video da neki upiti vezani za seriju trenduju na Guglu...

Edited by mraki
Link to comment

meni se ova sezona affair uopste ne dopada. ima tako nekih momenata da pocinje da podseca na serije tipa melrose place i slicno.

castle rock mi je ok, sa prilicnom skepsom sam krenula da gledam, i zbindzovala svih 5 epizoda koliko je izaslo.

kod snowa i barishnikova sam nasla par  krimi serija i to sad gledam

 

francuska la foret https://www.imdb.com/title/tt6560040/?ref_=rvi_tt - malo mesto puno tajni, nestaju tinejdzerke, klasika.

 

poljska belferhttps://www.imdb.com/title/tt6281238/  - nije lose, ali je irititantno ono kurrwwaa svako malo.  uglavnom ubijena devojcica u malom mestu, politicari, korupcija. kao pustina, samo je pustina bila mnogo bolja.

 

svedska pa fylla  https://www.imdb.com/title/tt7030256/?ref_=nv_sr_1 - 10 kratkih pijanih prica, sta se sve moze desiti kad se napijes ko letva, uglavnom tinejdzeri, ali je super

Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

tri najbolje serije ove godine:

1. Patrick Melrose

2. Succession

3. Trust

 

Trust mi je super, Patrick je na listi čekanja, isto zvuči jako dobro, a za Succession prvi put čujem, upravo idem da proverim šta je u pitanju :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...