Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

i da, feud je dosta pristojan. obe dive su odlicne, ali su energija i izgled susan sarandon takvi da mi nijednog trenutka nije delovalo neprirodno sto u najvecem delu serije ima bar 20 godina manje nego u rl.

Link to comment

feud je i meni bio odličan. pričalo se pre izvesnog vremena, ovde sam i čula za seriju.

u stvari, htela sam da zahvalim maji i tebi što ste napisali ovo za terror. pakujem otkad se pojavila, nikako da počnem da gledam, ne gleda mi se, a imam utisk da propuštam nešto što se ne sme propustiti.

 

 

 

Link to comment

SPOILERS ON!

 

Pridružio bih se neoduševljavanju po pitanju terora. Serija ima klaustrofobičnu atmosferu, dinamika nula, slabo razrađeni i nezanimljivi likovi. Jednostavno - nezanimljivo. A i najbolji lik tj glumac - Ciaran Hinds - prerano odapinje. 

Sve u svemu, ako se i preskoči nema se za čim žaliti.

Link to comment
Jel neko gleda Ubiti Iv ?
Valja li čemu?


...shiit has hit the fan....



Gledam ja - i nije lose, mada nisam siguran kako ce da se nastavi posle onakvog kraja 4. epizode.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
6 hours ago, Filozof manijak said:

vidiš. što se tiče likova i atmosfere imam potpuno suprotan utisak od tebe.

 

Ma ok je to. Osnova radnje, neko tamo stvorenje koje tamani članove posade jedno po jedno stvarno nije moj cup of tea, ne radi me ni malo. Ako dodamo da me ne pomeraju ni te ostale stvari, jasno je zašto me serija ne radi previše. Nije mi ne znam koliko dosadno dok je gledam, ali mi slabo drži pažnju i uopšte ne vuče da gledam (još). 

Link to comment

završio s01. odlično. one muzičke sekvence su maestralne, tarantinovski citati takođe.

nadam se da drugi deo neće razočarati

 

8.96/10

Link to comment

ja skino, a netflidžina je produkcija, ne znam jery je ima unas

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

meni ova "zver" na teroru skanadalozno, ko da je uradjeno u mobilnoj aplikaciji koja kombinuje sliku polarnog medveda i gorile, nije da sam ocekivao revenant ali cgi devedesetih je previse

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...