Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

23 hours ago, mustang said:

billions

 

giamatti i lewis imaju istu boju glasa. ladno ne bih pogodila ko je ko da citaju jedan drugog :)

 

Sprzila sam dvije sezone u rekordnom roku. 

Link to comment
3 minutes ago, jms_uk said:

Bosch nastavlja prekosutra - 4. sezona!

najs :)

 

jesam li vam ispricala kada sam ga videla u amoeba records? on do mene ceprka nesto po plocama, i ja mu se javim sa ‘hi bosch, how’s everything’? misleci da ga znam....idiot. 

@morgana welcome to the club :D 

najgore je sto navijam za obojicu a isti su! 

Edited by mustang
Link to comment
On 24.3.2018. at 20:13, Bright Billy said:

 

 

takodje, ako se na nekom kiosku pojavio O Mecanismo , lepo bi bilo da se obznani.

ima na torrentday-u cela sezona. vidim da je na usa netfliksu pustena 23.marta, jel ima na nasem?

 

Link to comment

nešto što sam odgledao skoro

 

Taboo- razočarenje,tresla se gora nije se rodilo ništa,posle 4 epizoda već je postalo dosadno.Dosadile te serije gde je glavni lik nadrkani mastermajnd kome je svaka druga rečenica epska mudrolija.Gomila sporedih likova koji ne služe ničemu i zaginu za čije li babe zdravlje.Ima tu par dobrih fora i lepo uslikanih scena sa poznatim njuškama ali sveukupnu

prilično kilavo

 

Deuce- prijatno iznenađenje,tema sa nepresušnim materijalom za snimanje.A pomislio sam da je neka budalaština.

 

Hatufim aka Prisoners of war,izreljski Homeland,ružan jezik a ni oni nisu neki lepotani. Sličnost sa Homelendom samo u osnovnim crtama.Prvo sezona je skoro striktno dramska,socijalizacija zatvorenika,porodična situacija. U drugoj  ima više akcije i jurnjave ali je sezona razvučena i ne baš uverljiva slično amerikancima. 

 

La case del Papel aka Money Heist-prilično zarazno odgledao za dva dana ali sam neke delove zbrzao.Odličan scenario ali su pošteno razvukli,realno sve je moglo za upola manje vremena ali nisu mogli da pobegnu od svojih soap-opera korena.Krenula neka romantika,điđimiđi,voli me ne voli me.Ima zajebanih Srbočetnika,neki naš glumac Perić ,nije mi bio poznat. Mislim da bi amerikanci bolje odradili posao.moglo je tu puno više stvari da se ispriča

 

 

 

Link to comment

catastrophe biser, nasla sam ga ko sitkom, al nije ovo sitkom, ovo je zajednicki zivot dvoje duhovitih inteligentnih zrelih ljudi, kako zive u okruzenju, sta im se dogadja. epizode po pola sata, ide brzo, dosta sam zadovoljna. 

Link to comment

To mi je nisam ja jednom preporucio i hvala mu na tome. Odlicna serija za parove i trudnice. A moze i solo.
Dobro si je izvadila iz naftalina, propustio bih trecu sezonu

Link to comment
16 hours ago, Čutura said:

ima na torrentday-u cela sezona. vidim da je na usa netfliksu pustena 23.marta, jel ima na nasem?

 

ima za prve 3 e, odgledao sam dve, malo je naivan scenario,ne bas najbolje napisan ali moze da se gleda.

Link to comment
6 hours ago, Haralampije said:

ima za prve 3 e, odgledao sam dve, malo je naivan scenario,ne bas najbolje napisan ali moze da se gleda.

mislio sam dal ima na nasem netflixu :), u medjuvremenu sam obnovio pretplatu i ako nekoga interesuje, ima, sa engleskim titlom..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...