Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao na Fox Crime Ubistva na Jadranu.
Piš živi. Njemci sa hrvatskim imenima i hrvatskoj se događa i svi pričaju nemački.
A uopšte nije loše!


...shiit has hit the fan....

Link to comment
 
Dobro si me podsetio da sam gledao prvu sez. Druga mi je za sada neuporedivo bolja

Jeste definitivno, prvoj je trebalo da se ustali, neke prve epizode su mi wtf? dok je druga sezona ozbiljna od starta i ima baš dobro napisanih bisera.
Link to comment

ide peta sezona upravo. nije nemoguce da je repriza, nisam pratio. slabo gledam regularni tv, uglavnom skinem sta mi se gleda pa sam se bas obradovao kad neleteh na njih. skoro zaboravio. moracu da obnovim, zaboravio koliko su zabavni. 

 

Link to comment

da, ja sam odgledala svih 8. to je skrajnuti i potcenjeni sitkom, a odlican je. sve valja, scenario, gluma, likovi. cak i taj met leblank, iako nisam fan frendsa, nisam ni gledala, bili su mi dosadni, u epizodama ga volim, smesan mi je. sad sam se setila one koja se non stop belji i slabo progovara :lol:

Edited by darling
Link to comment

meni su bas zabavni, mislim da cu se potruditi i ovih dana skinuti sve pa krenuti u krug. ja inace jako volim tamzin. gledao je i na tv-u i u pozoristu, odlicna glumica, jedna od onih koje mogu sve. 

 

 

Link to comment
3 hours ago, adam said:

meni su bas zabavni, mislim da cu se potruditi i ovih dana skinuti sve pa krenuti u krug. ja inace jako volim tamzin. gledao je i na tv-u i u pozoristu, odlicna glumica, jedna od onih koje mogu sve. 

 

 

posle episodes sam krenula za njom, pa sam gledala i green wing i friday night dinner. oba volim. u epizodama mi je najvece iznenadjenje kako se razvio kerolin lik. u pocetku mi je bila onako, mozda cak i bzvz, a onda je procvetala, do kraja sam je obozavala. ta glumica je odlicna.  

Link to comment

black books je najpoznatija serija, cenim da su to svi gledali. 

 

a hvala za podsecanje darling, bice zabavno ovih nedelja. moglo bi se obnoviti gradivo posle epizoda. videcemo... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...