Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odgledo 6 epizoda terora, dosta je sve kul, jedino me je cgi razocarao.

plus je monster bas nekako slabo dizajniran, bolje da su se drzali klasicne bele mecke.

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

odgledo 6 epizoda terora, dosta je sve kul, jedino me je cgi razocarao.

plus je monster bas nekako slabo dizajniran, bolje da su se drzali klasicne bele mecke.

 

Ali monster nije klasična bela mečka, nego nešto mnog zlokobnije. Ovako ga najpribližnije zamišljam

 

b7dab6_e50fa31fbd6a41fbb300ea071d903531~

Link to comment

Juče završih Terror.

Kao što napisah posle prve dve epizode da je oooodlično, tako i posle desete.

 

Bio utiska da su scene na ledu snimali negde na Islandu, Grenlandu, kad ono ipak u studiju. Prijatno se iznanadih kvalitetnom primenom CGI.

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

ma kapiram ja to,nego kad ne umeju napraviti to zajebato

pa kad su ga pravili mađari

:fantom:

 

 

 

 

idgledaj do kraja obavezno jebo mečku/t rexa

Link to comment

Zavrsio i ja Terroraru sinoc. Dobro bilo. 

 

Ipak, mislim da ce se Adams obradovati i da serija ne dostize izuzetnost™. A moram biti nadzak i reci da me je malo smorila

 

Spoiler

 iznenadna ljubav Krozijera i Ficdzejmsa, kao i prebrzo/prelako razresavanje misterije oko ubistva eskima. Jeste sve to nagovesteno u prethodnim epizodama, ali moglo je malo da se "pricvrlji" u slucaju prve stvari, odnosno prosiri u slucaju druge. Kapiram da ekstremne situacije i okolnosti izostravaju i pojacavaju mnoge stvari i sve je to ok, ali ipak. I mislim da je Hiki mogao biti jos ludji i da je trebalo mozda jos malo poraditi na rivalstvo izmedju njega i Krozijera, kao i na uticaju stvorenja na sve to.  

 

No, sve u svemu, prijalo mi je gledanje. Kakva govna sve prave u poslednje vreme, Terror je zakon. 

Link to comment

posle tri odgledana terora, dosta pohvala - mislila sam da ce mi motivacija za gledanje biti mnogo niza, s obzirom da sam procitala knjigu - a bila sam skoro uverena da niko ne moze tako temeljno docarati onu zimu i uzas kao simons. ako uspeju da odrze paznju na istom nivou i u narednih 7 epizoda, zaista svaka cast.

 

versace - mucan i odlican. ali zaista.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...