Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

6 hours ago, Filozof manijak said:

Ne, to ih je Inuit-vrač upozorio da sklone odatle jer će narušiti ritual. To je isti Eskim koga su upucali u drugoj epizodi, i on je valjda neki šaman - vidovnjak

+1

Link to comment
2 minutes ago, Čutura said:

treca nocas u tri isla na amc-u al bez prevoda 

 

da, epizoda 3 je isla sinoc, ali na kiosku vidim da ima i 4 i 5. 

Link to comment

odgledao pola mladog pape. vidim da su se ovde bila prilicno podeljena misljenja. meni je bizarno i odlicno za sada. na ivici fantastike. a pritom vrlo univerzalna prica o dolazku mladog diktatora na vlast.

Link to comment
On 11/02/2018 at 12:12 PM, Marvin (Paranoid Android) said:

Requiem (BBC)
Horror

 

dewde-992cbe7.jpg

 

Nakon prve epizode, rivjuovi prilično nahvališe ovo, vidim ja ima torrent sa svih 6 epizoda, skinem.

Brate, kakva je ovo glupost. Koliko generična chiller postava. Već u prvih 15-20 minuta ima toliko čudnih jezovitih zvukova, onostranih šuškanja, šaptanja, sugestivnog buketa cveća čije se latice pomeraju same od sebe (a sekund kasnije kamera pokazuje promaju), prosto na svakih 5 minuta neka scena vrišti gledaocima "OVO JE HOROR, OVO JE HOROR, BUDITE UPLAŠENI"

 

Da ga jebem, odgledao sve sem poslednje (danas je gledam) - slazem se da je moglo malo manje jeftino u efektima ali prica ima sasvim interesantan razvoj, vrlo odmeren. Meni se za sada svidja (ignorisem nedostatke jbg) jer je ideja interesantna i ide nesto dalje od horora. Mislim da su se zajebali sto su ga ugurali u zanr, jer ovo na kraju moze da bude i polu krimi serija, i to sasvim solidna.

 

Odgledam danas kraj pa javljam da li sam razocaran ili ne.

 

btw. glavna glumica je 1 ruznjikavi magnet. Magicna zenska.

Edited by Caligula
Link to comment
21 hours ago, mraki said:

Krenuo i Trust, gleda neko?

Gledam ja. Dobra ekipa, i dobro uradjeno. Samo je nekako "teška atmosfera", i Sutherland je totalno lud lik.

Link to comment

"Assassination of Gianni Versace" jebe keve, ako glavni lik ne dobije EMMY za ovu ulogu neka sve tri akademije prdnu u chabar.

Link to comment
" userid="9780"] Terror e05
 
serija se kreće pravim tempom. Jared Haris dobar, kao i troje njih iz GoT.  [emoji4]

Pre neko veče ubo treću na AMC kad ono nema titla?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...