Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

6 hours ago, Sara said:

Sto se slabe ocene na imdb-u za Troju tice, izgleda da nije izazvana samo revoltom Grka sto je Ahil crnac :/

kako odmice sve grdje

 

ma da, pravili se pametni pa sve naopako napravili. bukvalno su ih sve kritike ocrnile. a i gledanost je u kanalu, bbc 1 subotom u 9 samo 1,4 milona; kapiram da i muceni nemanjici imaju vise... 

Link to comment
22 hours ago, nezvanova said:

je l' gledao ko La casa de papel ? je l' čemu?

uskoro cu zavrsiti before i die (hvala darling, i meni se bas dopada) pa sam mislila da gledam/slusam nešto malo drugačije... .

 

ima dosta rupa u prici ali i dalje je dobar i vredi gledati

 

a srpske gej grdosije su zakon, posebno helsinki i njegov spanski govor

Link to comment

meni super sto je klinac u seriji bio baš takav. cak mi taj njegov amaterizam uneo neizvesnost i napetost ali i neku zivotnost i otklon od već klišeiziranih triler zapleta.

inače, novi serijal setlanda ijopet sjajan!

Link to comment

ne, ja iskljucivo skidam torente :cry: a utefterila sam tu, mislim da si je vec preporucila (ili neko drugi).

ima  jos jedna engleska mini serija, innocent, koje jos ne moze da se skine, a kazu da je odlicna (glumci su nam poznati, vecina barem) 

Link to comment

jos dve. izvini sto ne emituju u tempu u kom tebi odgovara :D

 

innocenta nema na bbc plejeru, pogledala sam. 

 

@Haralampije  okej, tenks, operisem po zalivu, meni je to centar torentskog sveta. jel u rusa velska ili engleska verzija, posto su snimljene dve? gledam u ril tajmu na plejeru, okej mi je tempo epizoda po nedelji. nisam ja marvin. 

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...