Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

meni taj nagon budi izvesna reklama (za ne znam šta već) koja počinje sa ''konačno subota !''šatro, neradni vikend..pomislim - tkoga vi zebavate, bre! :mad:

..to, i kace u jutarnjem programu odjave sa ''prijatan vikend,vidimo se u ponedeljak''

Link to comment
bezveze je da ova tema nema ovaj sjajan uradak srđana dragojevića.inače, posle par meseci istraživanja, konačno sam shvatio o čemu se radi! hvala.
pa daj otkri i nama :D
Link to comment
pa daj otkri i nama :D
e, ovako je to bilo! goran jevtić je umetnik koji snima reklame i veoma je ljut jer ne može da shvati šta je to mik, a isti mu ne pruža ni neku "dozu kreativnosti". e, tu ti i zoranu cvijanoviću malo prekipi i ne može da shvati kako to umetnik ne razume šta je mik, a i savki, kafe sekretarici, je kristalno jasno i šta je mik i kako bi reklama trebalo da izgleda. sad sledi deo iz domaćih filmova kada jevtić preglumljava bes i govori veoma smešne stvari (da bi lakše shvatila koji su to smešni detalji,
"a prestacu da se javljam i tetki iz Miksica! na to sam se cepao od smeha! XDDD", "hahahahah i ja sam svaki put kad cujem :D :D :D", "Ma jebo vas mic :D", "Jedna od istinitih stvari koja su ikada izrecene u reklama.", "a najaci su ona dvojica sto pevaju miki miki veliki"...). dvojica "najacih" sa kraja reklame su bili tricky za provaliti, ali sam gledanjem proširene verzije i 'making of' klipova shvatio da su oni zapravo deo reklame koju na kraju ipak snima savka i da su to oni retosi koji su nemo sedeli u sali za sastanke.mislim da ga imamo. sada sam na tv-u video i nastavak. eto meni projekta koji ću provaljivati kad dođe zima... kao i šta oni zapravo reklamiraju. Edited by scab
Link to comment

hm... :Dme meni je jedna drugarica rekla da naš drugar igra u toj reklami... i od tad se bečim da ga prepoznam, i uspelo mi je ali mi nije bilo jasno kako je ona provalila... to je jedan od ovih što ti kažeš retosa... njima se skoro uopšte ne vide face. dakle moram da pogledam te mejkingofove :Dnastavak još nisam videla, staraću se... u ovome smo zajedno.

Link to comment
Da ne lunjas po YT-u:
hvala na iscrpnom materijalu :)mislim da prvo treba utvrditi šta predstavlja lik zorana cvijanovića. da li je on direktor marketinške agencije ili naručilac reklame. Edited by slepa živana
Link to comment

Jebote ja na tu reklamu naletao par puta na B92 i naravno redovno prebacio kanal na tacno pola i evo do pre 10 sekundi sam bio ubedjen da je to bila B92 reklama za prenos nekog turnira ili gren-slema :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...