Jump to content
IGNORED

Ragbi


No7

Recommended Posts

Brutalan je ragbi bio, ne toliko lijep za oko ali sam bas uzivao. Intezitet je bio ogroman. Sreca pa ima vremena za odmor do 1/4 finala. 

Ipak me i je utisak da bez dobrog penaldzije vi ne mozete biti prvaci. A izgleda nemate penaldziju svjetske klase. 

Edited by borris_
Link to comment

I da moram dodati da je ovaj raspored, to jest da imamo Ir, JAR, NZ i Fr u istom kosturu, jedna velika glupost. Izvlacili su parove prije 3 godine kada je rapsored reprezentacija bio skroz drugaciji. 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, borris_ said:

 

Ipak me i je utisak da bez dobrog penaldzije vi ne mozete biti prvaci. A izgleda nemate penaldziju svjetske klase. 

 Naš jedini igrač sa 80 posto uspešnosti šuteva za 2 i 3 je na onoj listi zamena ukoliko neko otpadne zbog povrede...

 

 U pitanju je Pollard (važan šraf u timu pre 4 godine) nažalost i sam teško povređen pred prvenstvo, nema ni Morne Stynea koji se povukao 2021. tako da su Libbock i Faf zapravo neka treća i četvrta opcija u odnosu na ono što smo imali...

Link to comment

Ovo je bilo kao finale. Kakva utakmica!

JARci su me nervirali tokom scrum/melee (Borise pomozi sa prevodom), ali sudija se dozvao pameti - a kuku ako ovako Irska bude imala procenat auta kasnije.

 

Kad istocni Belfast pun protestanata navija kao jedan,  znaš koliko je sati.

Link to comment

Sada kazu da se Antoine Dupont vraca protiv italije iduce sedmice. Stavili su dvije plocice na lobanju (slomjena kost). Nadal se da ce ipak sacekati barem do 1/2 ako odemo do tamo. 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posle poraza Fidžija od Portugala, evo svih parova četvrtfinala

Vels - Argentina

Irska - Novi Zeland

Engleska - Fidži

Francuska - Južna Afrika

Oziji prvi put u istoriji svetskih prvenstava nisu prošli grupu, a Fidži ima šansu da bude prva pacifička nacija u polufinalu WC :)

Edited by vorda
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Ayatollah said:

Kakav meč Francuske i Južne Afrike, Sunce ti poljubim...

Utakmica prvenstva, za sad; kontam da će Francuzi krenuti u drugom poluvremenu all in dok imaju igrača više

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...