Jump to content
IGNORED

Ragbi


No7

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jedva čekam. Od petka sam u Francuskoj na 7 dana. Prvi meč je derbi SP - pa da vidimo šta će biti. Očekujem da me @borris_ rasturi, jer smo sačuvali metuzalema od selektora do kraja prvenstva, pa tek onda stiže Razor.

Link to comment

Svi favoriti su odigrali prvu utakmicu. Jos samo da zavrsi JAR Skotska.

 

Tri favorita, Irska, JAR i Fr su pobjedila. JAR  mi je ne kako octavia najjaci utisak protiv skota. Odbrana odlicna, napad dobar. Skoti im nisu mogli nista. 

Tu je i francuska. Irci su igrali protiv Rumuna koje su rasturili. Vidjecemo sta ce dati utakmica JAR Irska.   

 

Od ostalih, Engleska me iznenadila ali je ipak nivôse ispod ove tri reprezentacije. 

Link to comment
4 minutes ago, borris_ said:

Svi favoriti su odigrali prvu utakmicu. Jos samo da zavrsi JAR Skotska.

 

Tri favorita, Irska, JAR i Fr su pobjedila. JAR  mi je ne kako octavia najjaci utisak protiv skota. Odbrana odlicna, napad dobar. Skoti im nisu mogli nista. 

Tu je i francuska. Irci su igrali protiv Rumuna koje su rasturili. Vidjecemo sta ce dati utakmica JAR Irska.   

 

Od ostalih, Engleska me iznenadila ali je ipak nivôse ispod ove tri reprezentacije. 

A Novi Zeland? Nisu u krugu favorita ovaj put?

Link to comment

Ragbi je super sport (narocito kada englezi gube protiv bilo koga) ali pravila su nerazumljiva. To jest pravila su pisali englezi da njima uvjek budu tu kada im je potrebno. Ovaj try sto su dali englezima protiv japanaca je neshvatljiv.

Edited by borris_
  • +1 2
Link to comment

I pre nego što ga je lopta lupnula u glavu, bio je en avant. Ali to se englezima ne svira. Jedva čekam da nalete na ozbiljnu ekipu koja će ih sahraniti.

 

Ovako sada imaju nerazumljivo laku grupu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...