Jump to content
IGNORED

Ragbi


No7

Recommended Posts

U medjuvremenu Irska razvalila Engleze u Dablinu,

 

 

Vels je bas nesrecna reprezentacija, umeju da budu pokradeni kao na SP 2015 na NZ mislim bas protiv Francuza.

Uvek blizu velikog uspeha.

A za ragbi se u Velsu zivi, vise od fudbala.

Link to comment
4 minutes ago, borris_ said:

Poslije zasluzenog crvenog, odigrali na onat i fizicki izdominirali velsane. Ovi su se branili praveci greske i tako su dobili dva zuta.

 

Vels je imao dobijenu utakmicu, trebali su 2-3 ukucavanja i lopta napolje.

Ona kazna u raku je nevidjena glupost. Mislim uletanje sa strane u rak je dosudjen. Teska glupost.

Link to comment

Ma kakvi, to su rutinska ukucavanja i zastita lopte u raku.

Da to je bilo SP 2011, polufinale SP 2011,  mada koliko se secam Vels bio pokraden, Mislim da je bio sporan crveni za Vels,

 

 

 

Link to comment
14 hours ago, pasha said:

Ma kakvi, to su rutinska ukucavanja i zastita lopte u raku.

Da to je bilo SP 2011, polufinale SP 2011,  mada koliko se secam Vels bio pokraden, Mislim da je bio sporan crveni za Vels,

 

 

 


Nije bilo sporan crveni. A tu takmiči sam gledao u pabu u Kardifu (u 8 ujutro) sa šalom Francuske. Posle nijedno pice nisam platio do kasno uveče. ne znam ni kako sam stigao tamo gde sam ostajao.

 

Ovog puta mi je drago da sudija nije dao još koji žuti Velsu i penal esej pred kraj, a mogao je ladno. Bolje je ovako dobiti.

Link to comment
2 hours ago, pasha said:

Veceras od 21.00h u Parizu utakmica Francuska-Skotska. Ako Francuzi dobiju sa dovoljnom razlikom uzimaju K6N 2021.

 

Sa koliko razlike treba da pobede Francuzi?

Link to comment

Da citiram kolegu iz Francuske:

 

  

On 20.3.2021. at 23:05, borris_ said:

Nisu jos. Ako francuska dobije skotsku sa 22 razlike + bonus onda su francuzi. Bice tesko.

 

Edited by pasha
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...