Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

vecina peva na maturama koljacke pesme?

hajde nemoj srati, buduci da sam ne bas toooliko davno prisustvovao svojoj maturi, a onda sam radio i kao profan u srednjoj skoli, i to ne bas nekoj fensi, i video kako se ponasaju i sta pevaju ucenici.

 

da li si ti dete normalan?

 

(retoricko pitanje, jasan je odgovor)

I ja mislio isto, pa rekoh možda mi loš uzorak.

Pevaju razna sranja ali većina i ne zna koljačke™.

Još manje o čemu se tu radi.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

možda nekome smeta da neko ide u majici sa zvezdom petokrakom po ulici,

Ovo bi samo Praslinu moglo da smeta.

 

sise na slobodu

+1

Link to comment

priznaj steinse da balavis i na mladice dlakavih podlaktica, samo ako je ostalo na mjestu

 

dlakave podlaktice priznajem samo ako idu uz borosane i ajncer.  :naughty:

Link to comment
 
zamislite tek Kaubojčevu generaciju!

 

Moja generacija iznedrila je jako lepe devojke, ne vidim problem sa tim.

 

Meni su danasnje devojke (20+ govorim) nekako sve identicne, kao da sam u Japanu ili Kini. I ako su lepe, sve su lepe na isti nacin. Ne kazem, verovatno imaju neki prsonaliti ali ga je tesko videti na prvu. Moja generacija je mnogo vise bila custom made, ali i to je do drustvenih tokova, nije do dece.

 

Slusam po prevozu, i price su im nekako iste.

 

Ostarelo se :(

Link to comment

Moja generacija iznedrila je jako lepe devojke, ne vidim problem sa tim.

 

Meni su danasnje devojke (20+ govorim) nekako sve identicne, kao da sam u Japanu ili Kini. I ako su lepe, sve su lepe na isti nacin. Ne kazem, verovatno imaju neki prsonaliti ali ga je tesko videti na prvu. Moja generacija je mnogo vise bila custom made, ali i to je do drustvenih tokova, nije do dece.

 

Slusam po prevozu, i price su im nekako iste.

 

Ostarelo se :(

 

 

hqdefault.jpg

Link to comment

Moja generacija iznedrila je jako lepe devojke, ne vidim problem sa tim.

 

Meni su danasnje devojke (20+ govorim) nekako sve identicne, kao da sam u Japanu ili Kini. I ako su lepe, sve su lepe na isti nacin. Ne kazem, verovatno imaju neki prsonaliti ali ga je tesko videti na prvu. Moja generacija je mnogo vise bila custom made, ali i to je do drustvenih tokova, nije do dece.

 

Slusam po prevozu, i price su im nekako iste.

 

Ostarelo se :(

bas pre neki dan razmisljam sta mi treba da se jebem u prevozu skoro sat da bih se oshishao. mislim, sta tako strasno moze da mi se desi ako sednem kod najblizeg berberina i kazem - isto ovo samo krace za jedno par cm. sve i da je pocetnik, nema sanse da masi toliko da je frka. a koliko juce mi bilo frka za svaku dlaku.

 

bice da je sve u nijansama. ode sluh, vid i njuh, ode i to... pa su slova linije, hrana bezukusna a devojke iste.

Link to comment

meni ne bi palo na pamet da pridikujem, ali bi mi bilo žao mene da sam bio takav maturant

 

posle kažu nema hive mind

Link to comment

meni je gore kad klinci u osnovnoskolskim horovima pevaju ekv.

niti su mogli da cuju, niti je blisko njihovom uzrastu, samo se uciteljice slihtaju roditeljma.

tinejdzeri (u gomili) od muzike traze ritam, pevljivu melodiju, nesto da skacu i deru se. i narocito ne onu koji slusaju njihovi roditelji, identifikacija sa vrsnjacima je vaznija. a tu vec nastupa okruzenje, mediji, internet...

 

p.s. pretpostavljam da u svim generacijama postoje introvertniji klinci koji se gnusaju grupnih akcija i bas zele da se razikuju od svih, ali oni su pojedinacni slucajevi i ne vide se kao ovi glasni na gomili.

Edited by Takeshi
Link to comment

Nek neko obavesti nasu prostodusnu sumadijsku cobanicu Dagmar da je u Njujorku gradu gde i zene radu sasvim pristojno nositi zenske sise leti. Bez majice. Posto jadna ne ume da izgugla. Toliko o moralnoj podlozi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...