Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

Jebote..ne mogu da verujem oko cega se vi raspravljate na ovoliko strana. Ili ste isuvise dokoni ili se bas mrzite medjusobno kad ovoliko volje imate. 

 

Ni jedno ni drugo. Meni je Kauboj ljudski i forumski veoma drag lik, ali eto imamo neke tacke neslaganja koje necemo nikada prevazici.

A zabavan mi je ovaj amok protiv mladih™, znam da je sustinski bezopasan.

Link to comment

jebiga, zovi me idealistom

 

cekaj brate ako je u pitanju ideal pobune, kako ti onda ne smeta malogradjanska tradicija "maturskih plesova" koja se direktno naslanja na Sotra-style nostalgiju prema vremenu koga nikada nije bilo?

 

jel znas ti sta je to plesanje na trgovima? evo sad cu da ti pokazem sta je to. ono, neka dece, neka plesu, ali nemoj mi to prodavati kao neko civilizacijsko dostignuce.

 

 

jel znas sta bi bilo civilizacijsko dostignuce? da ti klinci posle mature odu da kruze festivalima po Evropi i da posle zabodu na par nedelja u neku bekpekersku egzotiku, i da uopste ne gube vreme na ove jeftine i banalne "obrede prelaska".ja bih to voleo da vidim.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Пусти то "безопасан", Васо.

 

"Када су дошли по до појаса голе

Ја сам ћутао

Јер сам имао мају.

Затим су отерали сељану,

Ја сам ћутао

Јер ми је сметала бука када су матуранти у колони пролазили градом.

Када су мени закуцали на врата у трочетвртинском умереном темпу менуета

Није преостао нико да се побуни." :mad:

Link to comment

Пусти то "безопасан", Васо.

"Када су дошли по до појаса голе

Ја сам ћутао

Јер сам имао мају.

Затим су отерали сељану,

Ја сам ћутао

Јер ми је сметала бука када су матуранти у колони пролазили градом.

Када су мени закуцали на врата у трочетвртинском умереном темпу менуета

Није преостао нико да се побуни." :mad:

:lolol:
Link to comment

Ni jedno ni drugo. Meni je Kauboj ljudski i forumski veoma drag lik, ali eto imamo neke tacke neslaganja koje necemo nikada prevazici.

A zabavan mi je ovaj amok protiv mladih™, znam da je sustinski bezopasan.

 

Daj bre Vaso nije ovo protiv mladih nego je precizna kritika drustva ^_^

 

Пусти то "безопасан", Васо.

 

"Када су дошли по до појаса голе

Ја сам ћутао

Јер сам имао мају.

Затим су отерали сељану,

Ја сам ћутао

Јер ми је сметала бука када су матуранти у колони пролазили градом.

Када су мени закуцали на врата у трочетвртинском умереном темпу менуета

Није преостао нико да се побуни." :mad:

 

Prsline, sa tobom se poslovicno ne kacim jer sam svestan svoje tvoje snage. Lepo si ovo srocio.

 

Kad nije zabranjeno da muškarci šljapaju u papučama i japankama... :fantom:

 

:cry:

Link to comment

Nisu poskidali gace nego majice, hajde da se zadrzimo u svetu nominalnog.

 

Mene zanima koji je to clan i kog zakona, posto dosta decidno pozivas na njegovu primenu.

 

Nemam pojma, mislila sam isti onaj koji kaže da moraš imati gaće na ulici, ali npr u zakonu o javnom redu i miru nema ničega o tome, ni o gaćama ni o majicama. Sad više nisam sigurna da li je nudizam uopšte pokriven zakonom u Srbiji.

Link to comment

Daj bre Vaso nije ovo protiv mladih nego je precizna kritika drustva ^_^

 

 

 

Prsline, sa tobom se poslovicno ne kacim jer sam svestan svoje tvoje snage. Lepo si ovo srocio.

 

 

 

:cry:

Meni ste isti i vi u japankama i ovi gologuzi. ^_^
Link to comment

cekaj brate ako je u pitanju ideal pobune, kako ti onda ne smeta malogradjanska tradicija "maturskih plesova" koja se direktno naslanja na Sotra-style nostalgiju prema vremenu koga nikada nije bilo?

 

 

:o ko kaze da mi ne smeta?  Pa to je jos ljigavije.

 

 

jel znas sta bi bilo civilizacijsko dostignuce? da ti klinci posle mature odu da kruze festivalima po Evropi i da posle zabodu na par nedelja u neku bekpekersku egzotiku, i da uopste ne gube vreme na ove jeftine i banalne "obrede prelaska".ja bih to voleo da vidim.

 

volim te, Vaso

Link to comment

Prsline, sa tobom se poslovicno ne kacim

:(

 

Што се јапанки тиче, ви као да нисте гледали Чилдрн оф мен или Самураја Џека: Тео постаје човек тек када их навуче, а Џек је човек све време баш зато што их стално носи. :)

Link to comment

Nemam pojma, mislila sam isti onaj koji kaže da moraš imati gaće na ulici, ali npr u zakonu o javnom redu i miru nema ničega o tome, ni o gaćama ni o majicama. Sad više nisam sigurna da li je nudizam uopšte pokriven zakonom u Srbiji.

 

A nema ničega ni o seksu niti bilo šta, znači oni likovi što po parkovima vole da egzibicioniraju pred ženama izgleda u Srbiji nemaju nikakav osnov za zadržavanje/kaznu (sem ako pri tom ispaljuju rakete ili puštaju bučnu muziku).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...