Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

Otkud znam koji tačno, znam da ima neko pravilo šta je minimum na javnom mestu. Ili misliš da kad bi ljudi poskidali gaće u Srbiji po ulicama to bila samo njihova lična stvar?

Nisu poskidali gace nego majice, hajde da se zadrzimo u svetu nominalnog.

 

Mene zanima koji je to clan i kog zakona, posto dosta decidno pozivas na njegovu primenu.

Edited by Грешни Василије
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

 

Матуранти певају Дражи генералу а не социјалистичку интернационалу - браво генерацијо 2015!

Србија има будућност. То није eU - већ јака Србија са оваквом омладином, са вером у Бога а не вером у "будућност у коју верујемо" и остале eU мантре.

 

 

 

krivo mi je sto je Toni nestao sa topika :(

 

 

evo malo gace

 

Beograd%20maturanti%2005_RAS_foto%20Milo

Edited by Caligula
Link to comment

Браво, децо. :wub:

 

То су прави Срби, а не као ја што сам неотишао на матурско због концерта Ник Кејва у скцу. :(

Link to comment

Jebote..ne mogu da verujem oko cega se vi raspravljate na ovoliko strana. Ili ste isuvise dokoni ili se bas mrzite medjusobno kad ovoliko volje imate. 

Link to comment

Pa to možda ne bi bila loša ideja. Zabranio bih eventualno po GSPu usled objektivinih razloga.

pa u vozilima gsp-a i jeste zabranjeno

Link to comment

Lol, pa ovo je maturantski ples, odrzava se manje vise u svakom gradu, kao i pijanka, saranje flomasterima i pevanje Cica Drazi, koje je verovatno bilo koji dan ranije.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Divan prizor, kao iz filmova Zdravka Sotre o staaaaaroj gradjanskoj Srbiji kad se znao neki red :wub:

 

Manje seljane znaci bas to: manje seljane. Ne skroz bez seljane, nego nesto manje.

Link to comment

Skroluj na video :fantom:

 

Izvini Kauboje ali Draza je rehabilitovan covek, cist pred zakonom, tako kazu zakoni Republike Srbije, a mnogi forumasi ovde su pozdravili rehabilitaciju. Rehabilitaciju su pozdravili i celnici pokreta DJB, koji na ovom forumu uziva valjda 50 posto podrske. A mi smo jos i relativno liberalno i savremeno mrezno cvoriste, ili bar sebe volimo tako da gledamo.

 

Ocekujes da klinci u takvom drustvu pevaju "Bandiera Rossa"?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...