Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

1 hour ago, Zavrzan said:

U pitanju su velike "djubretarske" kese u koje može da stane kompletan ranac,ne nosiš ih ti već se one obezbedjene od strane organizatora.Javiš se u šatoru ili gde je već predvidjeno odlaganje stvari,oni ti daju kesu i upišu na nju tvoj učesnički broj koga pokažeš na kraju trke da bi pokupio stvari

Hvala 

Link to comment
49 minutes ago, Đipalo Junuz said:

Prva trojica na maratonu:

Kristijan Stošić 2:45:23

Miloš Dajević 2:51:34

Nenad Milosavljević 2:51:38

 

Nema afričkih takmičara ove godine?:unsure:

Slabi rezultati. Takmičar koji stigao 100. na NY maratonu je imao 2:38:20, ovde je prvoplasirani od toga slabiji 7 minuta, a  drugoplasirani skoro 15.

Edited by Ayatollah
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nisu hteli da se otvore za kintu

 

 

Znao je Sloba kako se to radi, sećam se onog pre tačno dvadeset godina, gost je bio Midge Ure...

Link to comment

Evo da se zapljunem i ja: ukratko, raspao sam se.

 

Na 30. kilometru sam jos imao prihvatljivih 2:57, a onda sam odjednom izgubio snagu, vrucina me je rasturila, pio sam kao kamila ali zeludac nije navikao na toliku kolicinu tecnosti. Uglavnom horor, nisam odustao (a hteo sam barem deset puta), zavrsio sam 4:36 sto je barem pola sata gore od planiranog vremena.  A bio sam spreman (barem sam mislio), trcao sam 1/2 pre dve nedelje 1:48 sa velikom rezervom, kao poslednji dugi trening.

 

Nova staza mi se ne svidja: pored starih uspona (Brankov, Narodnog Fronta i Kneza Milosa) sad su dodali i novi most koji ima konstantni uspon plus ukljucenja s obe strane, i Bulevar Umetnosti preko autoputa). Kad se tome doda temperatura, paklena je bila staza.

 

Tosin Bunar bio i ostao mentalno silovanje.

 

Highlight je bila Filharmonija na mostu. Beat that Berlin ;)

 

Posto je bila trka za zaborav, razmisljam neki back to back, za 4-6 nedelja, ali severnije!

Link to comment

Evo i mene, istrčao za 2h i 21’. Nisam zadovoljan. Prvi polumaraton, bilo je vruće nisam znao stazu ali poslednju deonicu od brankovog mosta do moskve sam jedva izgurao... 

nisam imao krize pre toga ali je kraj bio mračan. 

Link to comment
49 minutes ago, Strahan said:

Evo i mene, istrčao za 2h i 21’. Nisam zadovoljan. Prvi polumaraton, bilo je vruće nisam znao stazu ali poslednju deonicu od brankovog mosta do moskve sam jedva izgurao... 

nisam imao krize pre toga ali je kraj bio mračan. 

 

Isti slučaj, prvi polumaraton, desetak minuta slabije vreme od tvog. Nisam očekivao bogzna šta, ali nisam očekivao ni toliko potonuće u poslednja 3 km: disanje OK, ništa mi ne fali, ali zato od kolena naniže džakovi peska. Poslednja 3km tempo oko 10 min/km, katastrofa. Zanimljivo iskustvo. 

Edited by Frile
Link to comment

I muski pobednik je iz Kenije

 

Eliud Kipchoge, the Olympic champion, wins a third London Marathon title in 2:04:16.

Such a cool operator. 

Kipchoge finishes just over 30 seconds ahead of Tola Shura Kitata of Ethiopia.

Here comes Mo Farah [koji je oborio britanski rekord].

Edited by jms_uk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...