Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

17.09. je trka

od prošlog ponedeljka trcim svakodnevno, jedan dan samo trcanje  (trenutno 2 kruga po 2km), pa sledeci dan 2*1km uz vežbe.

Dodacu još 1 krug, a na trci, čim se zamorim, okrenem se i odem, majice se i tako dobijaju na početku.

Link to comment

17.09. je trka

od prošlog ponedeljka trcim svakodnevno, jedan dan samo trcanje  (trenutno 2 kruga po 2km), pa sledeci dan 2*1km uz vežbe.

Dodacu još 1 krug, a na trci, čim se zamorim, okrenem se i odem, majice se i tako dobijaju na početku.

 

To je tri nedelje do tada, i više - sasvim dovoljno vremena da napraviš jedan skok do 6km, i još jedan do 8km. Ako 8km istrčiš bez većih problema, you're good to go. Znam da je više vremena, ali to je pola sata više jednom nedeljno, a vredi, vredi itekako.

Link to comment

Vi perete svoje majice?

 

 

Ahem - kažu da dri fit ne treba prati u mašini, ali ja bez problema. Sa bojama, 30 stepeni, bez sušenja. Još uvek lepo eliminiše znoj.

Link to comment

Ne mogu da palim mašinu radi jedne majice, para čarapa, šorca i gaća, ali ih ostavim na terasi da se makar osuše i izvjetre, da ih ne stavljam mokre u korpu, pa tako izvrtim tri garniture pa onda perem, taman se skupi i ostalog veša sličnih karakteristika. Ima mašina i one brze (sport) programe za ta pranja kad nema fleka, traje nešto pedesetak minuta. 

Link to comment

zasto rucno? ja svoje perem u masini, posle svakog trcanja.

pa ono, bzvz mi je paliti masinu zbog jedne majice. shorc i carape ne zahtevaju pranje posle svakog trcanja al i da je drugacije opet mi je glupo paliti masinu zbog tri krpe

Link to comment

Ma ja imam problem što teško podnosim na sebi bilo šta što nije pamuk, ali ta sranja (aktivni veš) nosim na skijanju, oprao sam ne znam koliko puta, logika stvari kaže da su valjda još zahvalnije za pranje od pamuka, da su izdržljivije. 

Link to comment

Jbt ga, meni se na pamuku pojave rupe ili se istanji majica nakon desetak ili više pranja, ove plastike sam prao ko zna koliko puta i maltene iste kao i prvi put, ne primjetim neku razliku, stvarno mi djeluju izdržljivije, nekako mi to i logično, valjda kad ih već prave na vještaka treba da ih prave da budu dugotrajnije od prirodnih materijala. 

Link to comment

Ne perem ni ja samo te 3-4 stvari, nego stavim da se osuse, ubacim u korpu za ves, pa cekaju da se nakupi nesto sareno za pranje na 30. Imam 3 majice u kojima trcim, pa taman to bude tih nedelju dana do pranja. A imam i program od 15 minuta na masini, isto na 30 stepeni, to koristim u slucaju da se ne nakupi druge odece, a ove 3 majice budu za pranje. Cisto da ih osvezi, ne smrde bas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...