Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Svaka čast Aleksandre :)

 

jbte jbte jbte, 57 planinskih km. 

 

Na jednom planinarenju u Poljskoj (sljuštili nekih 60ak km za tri dana, tako nešto) bio sam nama čovek koji trči one ultra trail maratone, ako se dobro sećam idu i do 130ak km, do sto su mu zajebancija kao i ta akcija u Poljskoj gde je došao na kako reče "relax aktivni odmor" :) Ali on je baš dobar, vidim uvek prvi drugi gde god da ode...

 

Zapanjujuće stvari, blago rečeno... Ono što bi me najviše brinulo (kondicija na stranu) je trčanje po neravnom terenu i izvrtanje zglobova, od silnog sporta sam izvrtao svaki barem 50 puta.  

Link to comment
  • 3 weeks later...

U kojim patikama trcite duge distance i koliko im je "vreme poluraspada" u kilometrima?

Nikad veca ponuda patika za trcanje i to sa dobrim popustima,probao Pegasus 33 (8k),Supernova Glide 8 (9k),Nimbus 18 (11k),Dynaflyte (11k) i ne mogu da se odlucim :)

Istrcao 3 oficijalna polumaratona za mesec ipo dana(jedan polumaraton sedmicno racunajuci i treninge),jos ovaj nocni u Novom Sadu pa nakon krace pauze krecem pripremu za neki od jesenjih maratona.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...