Jump to content
IGNORED

Da Li Volite..


Lavinia Amaldi

Recommended Posts

zmija ne bi bila seksi ni stopala da imada ne trolamSan o Mariji Ja nisam nikad video tvoga lica, a pregrst sunca, jedina sto je pala na moj put, bjese iz tvoje ruke. Sudbina. Snijeg i vjetar i strah. Jedna jedina radosna vijest, sto je pala u moj kut bijese iz tvojh usta. Prastaju se putevi tamom i zaboravom. Jedan cas je stala uboga dusa, ne znajuci kuda s'ocima, i drhtala. Tako je prosao zivot. i nikad nisam video tvog lica.

Link to comment

PLAVI ZEC Duško Radović Tri sam zemlje prelazio, i tri gore pregazio, i tri mora preplovio - dok ga nisam ulovio. Plavog zeca, čudnog zeca, jedinog na svetu! Ovaj zec zna da svira, ovaj zec zna da plete, ovaj zec ručak kuva, ovaj zec kuću mete. Ovaj zec plesti ume, ovaj zec žeti ume, ovaj zec šiti, piti, i francuski govoriti - sve razume! Plavi zec, čudni zec, jedini na svetu! Ja ga htedoh vama dati da vas mije, da vam šije, da vam kroji, da vam broji, da vam plete, da vam mete, da vam kuva, da vas čuva, da vam peva, slike šara i francuski razgovara. Plavi zec, čudni zec, jedini na svetu! Stavih zeca u torbak pa požurim svojoj kući. Al' kad bismo ispred kuće stade zečić da šapuće: - Pusti me, lovče, hrabri lovče, da očešljam kosu, da umijem lice, da isečem nokte, da ispravim stas, da udesim glas. Nek' vide deca plavog zeca, čudnog zeca, jedinog na svetu! Pustih zeca iz torbaka al' se zec ne očešlja, al' se zec ne umi, nit' iseče nokte, nit' ispravi stas, nit' dotera glas. Već pobeže, oj nesrećo, na kraj sveta, oj nevoljo! Plavi zec, čudni zec, jedini na svetu!

Link to comment

za protiv straha...STRAŠAN LAVBio jednom jedan lav...Kakav lav?Strašan lav,narogušen i ljut sav!Strašno, strašno!Išao je na tri noge,gledao je na tri oka,slušao je na tri uva...Strašno, strašno!Ne pitajte šta je jeo.Taj je jeo šta je hteo- tramvaj ceoi oblaka jedan deo!Strašno, strašno!Zubi oštri, pogled zao,on za milost nije znao!Strašno, strašno!Dok ga Branajednog dananije gumom izbrisao.Strašno, strašno!da ne bi lujeve dunje koju sam procitala kao dinju, ne bih se podsetila:Pored svoje voljene, Hajame, kako si s?m bio!Sad kad je otisla, moci ces da uteknes u nju.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
moja
Sada je naša... Čim je jednom objaviš, više ne pripada samo tebi... ^_^ Inače uvek imaš lep izbor stihova, ali nikada ne stavljaš ime autora, pa ja recimo moram da se patim, stavljajući stihove u pretraživače i tražeći autora... Ajd`seti se neki sledeći put... ;)
Link to comment

I'll let some air come in the windowKind of wakes me up a littleI don't turn on the radioCoz they play shit, like... You knowWhen your hand was down on my dickIt felt quite amazingAnd now that, that is all overAll we've got is the silenceIn the deathcar, we're alive

Link to comment

A Patrokle k Akileju stupi ljudi pastiruTople suze lijućiKo sjenovita izvor vodica crnaKoja sa strmene hridi tamnotoku izlijeva vodužao bude hitronogom božanskom AkilejuKada ga takvog ugledaBesjedu započne s njimeI krilate riječi ogledaČa si se to Patroklo usplakaKa curčak ludi što uz materu trčiI za skute je ćapavaA sve kroz suze dodijavaDa se na ruke uzme njoj je hitnjaA ona je ustavlja plačući gore pogledavaDok god se u naručju ne nađeNe prestaje da zajebavaE pa tako mi ti Patroklo izgledaškad ovako ljepljive suze prosipašIlijada, XVI pevanje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...