Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kablovska TV

Featured Replies

3 minutes ago, ducca said:

Nekakve nove pakete pominju i na Yettelu od tog 29, tačno će N1 strpati u neku premijalu skuplju od svih dosadašnjih opcija.

U svom saopstenju napisali su da ce u osnovni paket.

  • Replies 9.9k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • sto da ne, kako sos kanal postoji 30 godina

  • SBB i Yettel će ići u merdžer sigurno, tako će napraviti provajdera koji ima i fiksnu i mobilnu telefoniju i TV i Internet. Yettel ima i dosta sopstvene infrastrukture, što je bivša Telenorova i Mobte

Posted Images

Onda mute vodu ovi iz Efektive, tamo sam procitao

Zanimljivo saopštenje iz Oriona:

Televizijski kanal N1 od 4. juna nije deo ponude Orion telekoma
Obaveštavamo javnost, kao i sve naše korisnike, da televizijski kanal N1 od 4. juna više neće biti deo ponude Orion telekoma.

Iako naša kompanija već dugi niz godina uspešno sarađuje sa televizijskim kanalom N1 i kompanijom United Media, a saradnja je započeta još tokom vanrednog stanja izazvanog COVID-19, kada smo među prvima odgovorili na poziv za emitovanje njihovog programa radi što boljeg informisanja javnosti i naših korisnika o opasnostima pandemije, u ovom trenutku postoje jasne indicije da će njen nastavak uskoro biti onemogućen. 

U novonastalim okolnostima smatramo korektnim i profesionalnim da blagovremeno obavestimo korisnike i primenimo izmenu u programskoj šemi, ne želeći da stvaramo neosnovana očekivanja ili dovodimo u zabludu korisnike po ovom pitanju, a koji nam godinama ukazuju poverenje.

Kao kompanija koja već dugi niz godina savesno i strateški ulaže u razvoj raznovrsnog i bogatog sadržaja, kako bismo svakom korisniku omogućili fer slobodu izbora i pristup onome što je njemu lično najvažnije, nerado se odlučujemo na ovakav korak, ali verujemo da je ovaj potez u skladu sa našom težnjom da nadalje ostanemo verni našoj filozofiji poslovanja koja se zasniva na poštovanju prava korisnika na transparentan odnos i najbolje korisničko iskustvo.

Naš korisnički servis, kao i uvek, ostaje maksimalno posvećen pružanju podrške. Takođe, dostupni smo za sva pitanja, objašnjenja i pomoć, kako bismo osigurali da prelazna faza protekne bez poteškoća i u najboljem interesu naših korisnika.

Zahvalni smo vam na razumevanju i na ukazanoj lojalnosti. Nastavljamo da se razvijamo u pravcu inovacija, dostupnosti i kvaliteta koji nas čine jednim od vodećih telekom operatora na tržištu.

Vaš Orion telekom

Meanwhile Yettel:

IMG-20250707-220918-917.jpg

Ima i ta rečenica "Ova zajednička ponuda biće dostupna na nivou postojećih cena SBB-a, kako novim, tako i postojećim korisnicima koji žele da pređu na nove pakete.""

Zvuči meni kao da postojeći korisnici moraju da predju na nove (skuplje SBB cena) pakete da bi gledali N1.

23 minutes ago, ducca said:

Onda mute vodu ovi iz Efektive, tamo sam procitao

oni su kompletni, beskorisni retardi, ignoriši sve što pišu i rade

jel kazu koje godine?

E sad je malo konfuzno napisano (verovatno namerno). Uvode nove pakete i nisu naveli da li će N1 i Nova biti dostupni kod baš svih korisnika ili kod svih koji pređu na nove pakete.

Šta je voyo servis?

Striming servis hrvatskog RTL-a (u vlasništvu PPF-a, čeških suvlasnika Yettela i SBB-a), srpska verzija je znatno siromašnija, ali ima npr. Homicide: Life on the Street.

https://voyo.rs/

Edited by vememah

1 hour ago, Arkadija said:

Šta je voyo servis?

Šešelj u svakom domu fantom

pa da...

1 hour ago, vememah said:

Homicide: Life on the Street.

Raport.ba - Najnovije vijesti
No image preview

Al Jazeera Balkans se izgleda gasi. Ovo je pozadina odluk...

Al Jazeera Balkans izvjesno će se ugasiti. Ova informacija je nezvanično potvrđena Raportu. Odluku je donijela centrala u Dohi (Katar). Razlog su

Navodno potvrđeno i Klixu:

Za Klix.ba je potvrđeno da se nakon četrnaest godina uspješnog rada na Balkanu gasi regionalni televizijski projekat Al Jazeera Balkans.

https://www.klix.ba/biznis/privreda/nakon-14-godina-gasi-se-al-jazeera-balkans/250710101/

Edited by vememah

Zanimljivo da kupci SBB-a nisu imali u vidu da bi novu objedinjenu firmu ljudi mogli da od milošte prozovu Syebbttel, tj. po Vuku Sjebtel, naročito ako nastave da zavlače korisnike ne ispunjavajući sopstvene najave.

Edited by vememah

Imam SBB eon premium paket. Stigao racun 5599 dinara. Prethodno je bilo 4769.10. Ko hoce neka cestita

12 hours ago, vracharac said:

Imam SBB eon premium paket. Stigao racun 5599 dinara. Prethodno je bilo 4769.10. Ko hoce neka cestita

Bio je loyality popust 20% ako si dugogodišnji korisnik...

Znači, ukinuli su to?

E jbg, baš glupo...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.