Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Hoćete da mi kažete da je pravedni i pomalo pošteni SBB zadržao taj rak društva koji se ogleda u kanalima Prva i B92?
Pa zar oni nisu društveno odgovorna kompanija i razmišljaju o duševnom zdravlju svojih korisnika?
E živote lutalico...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment

Poznavaoci kažu da se filmovi na ovom novom Nova Max kanalu emituju s Pinkovim titlom i da su se već vrteli na Pinkovim kablovskim kanalima, iz čega sledi zaključak da ih je Mitrović ustupio SBB-u.

Edited by vememah
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, dvb-t manijak said:

Sada većamo u kući da li odjavimo i MTS i da pređemo na Dvb-t2? Ali prokleto premotavanje nam je ušlo u krv.

 

Vrati se na SBB, zovi i vidi sta imaju da ti ponude, dace ti sigurno nekih 12 meseci jeftino i 12 meseci po punoj ceni. Kad to istekne, hvala do vidjenja, idi na MTS za 18 meseci za dinar.

 

Misljenja sam da narod treba da koristi ove stvari i da ih jase, kad su debili i jedni i drugi.

  • Hvala 2
Link to comment
43 minutes ago, dvb-t manijak said:

Biće još jedna kula

Srđan Milovanović — Cenzolovka

teško da će biti i jedna


ako ne računaš neke peščane ako ih napravi na plaži u dubaiu

:sleep:

  • Haha 2
Link to comment

Čekaj pa jel nisu Ivanovic i Žex nešto ratovali saopštenjima i vredjali jedan drugog pre par meseci ili jače??! :lol:

Jebo mater ako Pink na kraju ne kupi SBB, ovo mi na to miriše kako se peglaju odnosi.

Link to comment

 
Nama u kući ističe dvogodišnji ugovor sa MTS-om. Iz SBB-a sam otišao bez ikakve kontra ponude. Hladno sam izmirio račun i vratio opremu. Tek posle nekih desetak dana su me zvali iz SBB kol centra da mi ponude produženje uguvora. Službenik koji me zvao nije znao da sam već vratio opremu. Toliko o njima. Sport ne gledam. MTS mi je dao 12 meseci za 13 dinara. (12x1 + 1 dinar montaža opreme)
 
Sada većamo u kući da li odjavimo i MTS i da pređemo na Dvb-t2? Ali prokleto premotavanje nam je ušlo u krv.


Imaš i Yettelovih 12 meseci za dinar, jedino što je poželjno da se ugovor zaključi na nekog ko ima mobilni ugovor sa njima da bi se koristio maksimalan potencijal ponude (imaju neku foru da je duplo slabiji net ako nisi kod njih na mobilnom broju). Meni u februaru ističe 24 meseca kod Mts pa vagam šta mi je činiti, ali me nešto mrzi da prenosim mobilni broj plus kad saberem i tu pretplatu ušteda mi dodje na 10ak hiljada za 24 meseca…
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, ducca said:

Čekaj pa jel nisu Ivanovic i Žex nešto ratovali saopštenjima i vredjali jedan drugog pre par meseci ili jače??! :lol:

Jebo mater ako Pink na kraju ne kupi SBB, ovo mi na to miriše kako se peglaju odnosi.

Samo može obrnuto da bude.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...