Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kablovska TV

Featured Replies

6 minutes ago, radisa said:

Evorton je vazda u problemima, ja stvarno mislim da nije više od NovigZamka...A i Novi Zamak je vazda u onim listama najbogatijih klubova bio u top 20,  Evortona se tu ne sećam...

kada sam ja napisao, pre mesec dana, na topiku pl da se nadam da će neki pijani rusi ili arapi da kupe everton i zagorčaju život navijačima liverpula, odgovoreno mi je da već imaju bogatog vlasnika, da je samo problem da ih potroše u kratkom roku zbog finansijskog fer playa :unsure:

  • Replies 9.8k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • sto da ne, kako sos kanal postoji 30 godina

  • SBB i Yettel će ići u merdžer sigurno, tako će napraviti provajdera koji ima i fiksnu i mobilnu telefoniju i TV i Internet. Yettel ima i dosta sopstvene infrastrukture, što je bivša Telenorova i Mobte

Posted Images

6 minutes ago, SNARC said:

Za 600 miliona mosh garant uzeti i Brajton i Volvse, uz Sautempton.

 

I onda imas tri tezge za reklame..koje uz malo srece nece ispasti iz lige.  Postoji mala zavrzlama kako da budes istovremeno vlasnik tri kluba u istoj ligi..ali resi se to,

đitler kupi vulve a marinika brajton i rešen problem :happy:

Portsmut, ne Portsmaut! 
Kao što je i Leicester Lester, a ne Lesester!

Lejčester :fantom:

Sad sam proguglao, navodna vrednost Evertona je 450m... Ok, my bed...

Jes, to je.

2 minutes ago, dragance said:

Portsmut, ne Portsmaut! 
Kao što je i Leicester Lester, a ne Lesester!

 

Portsmaut prema Zvonku Mihajlovskom, kao i Gari Nivajl

3 minutes ago, dragance said:

Portsmut, ne Portsmaut! 
Kao što je i Leicester Lester, a ne Lesester!

idi bre matori, nekad baš ne umeš u šalu

naravno da nije lester nego lejčester :D
vidi se da dugo nisi u srbijama

Sautempton potvrdio da je Dragan Šolak preuzeo kontrolni deo u vlasništvu tog kluba

Fudbalski klub Sautempton potvrdio da je Sport Republic, čiji je glavni investitor Dragan Šolak, osnivač United grupe, u okviru koje posluju N1 i Sport Klub, preuzeo kontrolni deo u vlasništvu tog kluba.

 

https://www.danas.rs/sport/sautempton-potvrdio-da-je-dragan-solak-preuzeo-kontrolni-deo-u-vlasnistvu-tog-kluba/

Dobro Solak je ulagao u sport i u Srbiji ...U golf [emoji23]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

i u američki fudbal

Pokušavam da zamislim situaciju da recimo odluči da investira u neki popularan sport i klub ovdje, tipa recimo u odbojci ili košarci, kad bi se pročulo da je njegov, kad bi mu se nakačili Informer i slični sa jedne a sa druge pravovjerni SNS-ovci iz matičnog saveza, sudije i ostali funkcioneri, kontam da niti bi iko htio da pošalje dijete u taj klub zbog šikaniranja niti bi iko htio da igra da ga ne bi razvlačili kao nekog koga plaća najveći zlotvor Srbije. 

A i bas bi dobro poslovao u Srbiji u sportu, evo ubilo se do sada od privatnih investitora.

Kažu da su tek počeli s kupovinama.

 

Quote

 

Our ambition is to build a portfolio of high-influence stakes in football clubs and other sporting assets across the world.

“At the same time, we will also invest in early-stage sports technology companies and use our portfolio to accelerate the development of these companies. The acquisition of Southampton is a great first step and we are very excited about the journey ahead.”

 

https://www.southamptonfc.com/news/2022-01-04/southampton-football-club-sport-republic-acquisition-of-ownership

13 minutes ago, James Marshall said:

Pokušavam da zamislim situaciju da recimo odluči da investira u neki popularan sport i klub ovdje, tipa recimo u odbojci ili košarci, kad bi se pročulo da je njegov, kad bi mu se nakačili Informer i slični sa jedne a sa druge pravovjerni SNS-ovci iz matičnog saveza, sudije i ostali funkcioneri, kontam da niti bi iko htio da pošalje dijete u taj klub zbog šikaniranja niti bi iko htio da igra da ga ne bi razvlačili kao nekog koga plaća najveći zlotvor Srbije. 

zamisli da uloži u državnu mezimicu, za koju navija i familija vučić :happy: misliš bi da bi i onda bilo nekih pritisaka, da bi onda država finansijski i logistički gurala pfc :lolol:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.