Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 hour ago, Tinman said:

SBB vidim ubacio neke nove kanale B1HD (neki teleshop) na 32 i Nova bugarski na 65.

 

B1 je Majdakov (SNS) krš pijačni kanal, a bugarsku Novu je UG kupila nedavno. Ovi prvi su bez blama iskopirali logo operatera A1.

Link to comment
On 21.12.2021. at 9:32, James Marshall said:

Zato je tu RT Deutsch

 

Što da ne kad je to domaći kanal, registrovan u SRB da bi se izbjegla aktuelna blokada RT DE u samoj Njemačkoj. Možda kao protuusluga za "jeftin" gas.

 

Spoiler

"Our colleagues have now registered the German-language RT DE TV channel in Serbia in accordance with the European convention on broadcasting, of which Germany is a member so it needs to comply with it. However, it seems that the blame will once again be put on social media, on YouTube, they will say that it was their own initiative as they have their own criteria and the German state has nothing to do with it. But it has. It does have something to do with it, because all the obligations that require ensuring freedom of access to information, they signed and assumed these obligations, not YouTube, but the [German] state. So, the government on whose territory such arbitrariness is taking place shoulders the responsibility to put an end to it" - Sergei Lavrov.

 

Link to comment
Quote

Cinestar filmovi i serije od sada samo za SBB korisnike

Praznici su sada još lepši uz SBB!

Najlepši novogodišnji i božićni filmski i serijski program na 7 Cinestar kanala i Video klubu od sada su dostupni samo za SBB korisnike.
„Deda Mraz i ja“, „Spasavanje Deda Mraza“, „Nezgodan Božić“, „Elliot spašava Božić“, „Snežna kraljica“, samo su neki od naslova koji će upotpuniti predstojeće praznike i vreme provedeno sa porodicom i najdražima učiniti još zabavnijim i lepšim.
Prethodno smo za sve korisnike otključali dodatne kanale i Video klub sa više od 19.000 naslova i priredili još jedno iznenađenje – vaučer za novogodišnju kupovinu na shoppster.com u vrednosti od 2.000 dinara.
„Nastavljamo da našim korisnicima donosimo najbolje korisničko iskustvo uz najpopularniju TV platformu u Jugoistočnoj Evropi EON. U Novoj Godini želimo svima pre svega dobro zdravlje i puno smeha uz omiljeni TV sadržaj na našim kanalima! “, izjavila je Minja Jugović Janjić, Direktorka Sektora za marketinške komunikacije kompanije SBB.
Cinestar kanali i video klub katalog u novoj 2022. godini biće deo samo naše ponude kanala, uz N1, Nova S, Sport Klub, Pikaboo, Vavoom, Brainz i druge

https://sbb.rs/cinestar-filmovi-i-serije-samo-za-sbb-korisnike/

Link to comment
On 13.12.2021. at 11:07, Mario Kempes said:

Pa Arena se naplaćuje i kroz BOX pakete telekoma u ceni usluge. Takodje se ne daje za dz drugim operaterima tako da prihod telekoma od Arene na 3.2 miliona korosnika od 130 miliona je realan. Prihodi od pune cene boxa i ostalih usluga su sigurno daleko veci .Ako uzmes u obzir da je prosecna cena box paketa 25 i vise eura .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

Lucic kaze da u Srbiji ima milion korisnika, gde su ostalih 2.2 miliona? Ako uzmemo u obzir da Srbija ima stanovnika koliko i HR, BiH, CG.

Link to comment

Matematika je tu da pravda politički potez. 

Tema prežvakana 100 puta. Sportski kanali donese samo finansijske gubitke provajderima, ali sa druge strane izbor sportskih sadržaja često je presudan kod izbora kablovskog provajdera.

U idealnom slučaju sport je na nuli.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Danas prebacio malo na K1 i baš spominju neke želje za 2022, ili šta već. I naravno jedna od njih je nacionalna frekvencija. Realno mislim da imaju najviše šanse za to od svih tih Telekomovih kanala.

Link to comment
Matematika je tu da pravda politički potez. 
Tema prežvakana 100 puta. Sportski kanali donese samo finansijske gubitke provajderima, ali sa druge strane izbor sportskih sadržaja često je presudan kod izbora kablovskog provajdera.
U idealnom slučaju sport je na nuli.
A šta donosi dobitak?
News kanali?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Kako nesto da castujem sa mobilnog ili tableta na eon box? Vidim da je označeno da eon box ima chromecast built-in, ali mi se ne pojavljuje opcija za castovanje kada na telefonu udjem u npr youtube ili google home. Eon box je povezan sa ruterom preko ethernet kabla.

Link to comment
7 hours ago, Zet said:

Kako nesto da castujem sa mobilnog ili tableta na eon box? Vidim da je označeno da eon box ima chromecast built-in, ali mi se ne pojavljuje opcija za castovanje kada na telefonu udjem u npr youtube ili google home. Eon box je povezan sa ruterom preko ethernet kabla.

EON i uređaj (telefon, tablet ili PC) mora da budu da istom ruteru, nije bitno da li je WiFi ili žica. Dakle, telefon se poveže na isti ruter gde je EON box.

Ne daju sve aplikacije mogućnost za Chromecast, ali većina popularnih ima. Na Androidu radi na Chrome, Edge, Facebook, i mnogim drugim (PH :s_d: ), dok npr. Viber ne radi. 

Nama u kući radi na sva tri Android telefona bez problema, dok sa starog Android tableta neće lepo.  Ako imaš stariji telefon ili tablet moraš da instaliraš Google Home aplikaciju, a kod novih ne mora. Ja na Samsungu imam mogućnost da castujem i čitav ekran preko aplikacije Smart Things, ali je tako video lošiji nego preko native Chromecast-a.

Sa računara najbolje radi preko Chroma, ali radi i preko Edge-a. 

 

Za test, pusti na kompu nešto na YT, pa probaj da castuješ, to mora da radi.

Connect your devices to watch YouTube on TV - Computer - YouTube Help (google.com)

 

ajde, javi šta si uradio.

 

Link to comment

Meni je sbb ruter povezan sa mojim ruterom koji emituje wifi signal. Ovaj njihov sbb je slabiji i ne može da pokrije ceo stan, pa sam morao da ga preusmerim na neki xiaomi ruter. Onda ništa, ostaje mi da dokupim nezavisno neki google chromecast. Hvala na trudu [emoji846]

EON i uređaj (telefon, tablet ili PC) mora da budu da istom ruteru, nije bitno da li je WiFi ili žica. Dakle, telefon se poveže na isti ruter gde je EON box.
Ne daju sve aplikacije mogućnost za Chromecast, ali većina popularnih ima. Na Androidu radi na Chrome, Edge, Facebook, i mnogim drugim (PH :s_d: ), dok npr. Viber ne radi. 
Nama u kući radi na sva tri Android telefona bez problema, dok sa starog Android tableta neće lepo.  Ako imaš stariji telefon ili tablet moraš da instaliraš Google Home aplikaciju, a kod novih ne mora. Ja na Samsungu imam mogućnost da castujem i čitav ekran preko aplikacije Smart Things, ali je tako video lošiji nego preko native Chromecast-a.
Sa računara najbolje radi preko Chroma, ali radi i preko Edge-a. 
 
Za test, pusti na kompu nešto na YT, pa probaj da castuješ, to mora da radi.
Connect your devices to watch YouTube on TV - Computer - YouTube Help (google.com)
 
ajde, javi šta si uradio.
 
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...