Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kablovska TV

Featured Replies

  • Replies 9.8k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • sto da ne, kako sos kanal postoji 30 godina

  • SBB i Yettel će ići u merdžer sigurno, tako će napraviti provajdera koji ima i fiksnu i mobilnu telefoniju i TV i Internet. Yettel ima i dosta sopstvene infrastrukture, što je bivša Telenorova i Mobte

Posted Images

Kakva ce euforija biti kad ih naguzi neki MCity ili Lpool..specijalne emisije ce da se prave.

1 minute ago, SNARC said:

Kakva ce euforija biti kad ih naguzi neki MCity ili Lpool..specijalne emisije ce da se prave.

Jbg, sad kad opozicioni birači počnu da navijaju za Suthampton... Biće pun twitter novih navijača Svetaca™... :D

1 minute ago, radisa said:

Jbg, sad kad opozicioni birači počnu da navijaju za Suthampton... Biće pun twitter novih navijača Svetaca™... :D

 

U njihovim dresovima na blokadu Gazele.

 

Pomislice slucajni prolaznici i nepoznavaoci situacije da su zumubulski u pitanju...pupupu, daleko bilo.

pa misliće da su cigani izašli da blokiraju :rolf:

1 minute ago, SNARC said:

 

U njihovim dresovima na blokadu Gazele.

 

 

Sa slikama Met LeTisiea na transparentima... Kakav bi to zbun bio za Pink Anallitičare™...

Maloletni Danilo (24) sad traži od Božić Bate jedan PL klub za sebe, kakav Vlahović :lolol:

Newcastle United je prodat za £305m.

šta može da se uzme za 600 miliona funti? Everton?

9 minutes ago, James Marshall said:

šta može da se uzme za 600 miliona funti? Everton?

Moze 2-3 evertona... 700m je WHU...

Možda West Ham

Just now, radisa said:

Moze 2-3 evertona... 700m je WHU...

a nemoj tako, ne može Njuka biti skuplja od Karamela

8 minutes ago, James Marshall said:

a nemoj tako, ne može Njuka biti skuplja od Karamela

Evorton je vazda u problemima, ja stvarno mislim da nije više od NovigZamka...A i Novi Zamak je vazda u onim listama najbogatijih klubova bio u top 20,  Evortona se tu ne sećam...

Za 600 miliona mosh garant uzeti i Brajton i Volvse, uz Sautempton.

 

I onda imas tri tezge za reklame..koje uz malo srece nece ispasti iz lige.  Postoji mala zavrzlama kako da budes istovremeno vlasnik tri kluba u istoj ligi..ali resi se to,

Na sledecoj sednici SNS svi u dresovima Portsmauta (ili ko je vec omrazen tim Sautemptonu)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.