Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

18 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ja potrazio, ali vidim da je taj u okviru pretplatnog paketa, tako da mi nije dostupan..

 

18 hours ago, fusion_ said:

To su Stingray kanali, oni su u Hit paketu.

 

nisam ispratio to sa paketima, ne pominju radijske kanale kad uvaljuju ugovore.

na internetu stingray pored sbb nudi i telekom kao provajdera, znači da ima i kod njih.

daju "free 7 day trial" ako nekoga baš zanima.

 

 

Link to comment

Mislim da može da se instalira aplikacija na mob i da se onda izvrši autorizacija tako što se pusti na tv-u neki od kanala da ga on "šazamuje". Hoću reći dovoljno je da kod nekog ko ima hit paket odradi to i radiće mu aplikacija.

 

Link to comment

MTS ima ozbiljno bolju ponudu od SBB a .Još kada bi im softveri za enitovanje bili bolji Arena Claud Iris tv za smart televizore bili bi lider u ponudi . Nestvarno da najeftiniji deo ulaganja ne urade iz čiste lenjosti .BOX evi MTS ne podrzavaju 4K signal i tako dalje i tako dalje ..

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Vidim, glavna tema je žiriranje srpske majke u Grandu umesto Karleuše.

I dok me te emisije uopšte ne zanimaju, ipak je Grand pod istim krovom kao i N1 sa kojim se i nedavno klala zbog nekog dokumentarca, a generalno je Pink/SNS tim. 
Ima li ovaj transfer neko dublje značenje ili može da se posmatra samo kao rijaliti igrarija?:unsure:

Edited by mraki
Link to comment

Ma to oko dokumentarca je bilo čista predstava da se privuče pažnja iako ništa novo nije ni rečeno. Donedavno je na Novoj S svako malo išla reklama u kojoj između ostalih njena ćerka reklamira portal Nova.rs

Link to comment
Vidim, glavna tema je žiriranje srpske majke u Grandu umesto Karleuše.
I dok me te emisije uopšte ne zanimaju, ipak je Grand pod istim krovom kao i N1 sa kojim se i nedavno klala zbog nekog dokumentarca, a generalno je Pink/SNS tim. 
Ima li ovaj transfer neko dublje značenje ili može da se posmatra samo kao rijaliti igrarija?:unsure:
Te "konstrukcije" treba bataliti...
Biznis je to.
Mora turbina da vrti.







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...