Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Da li je bolje placati ArenaCloud aplikaciju ili Iris Go?

 

Koja bolje radi? Ne mogu da nadjem listu kanala za Iris Go.. koliko se razlikuje u odnosu na Arena Cloud? U principu me zanima da i ima SuperStar kanal zbog serija, Arene racunam da su iste.

Edited by Milosh76
Link to comment

Jel se seća neko na koliko uredjaja može da se gleda Iris GO koji dolazi sa Box paketima pošto ne mogu da nadjem taj podatak na jebenom sajtu? I može li istovremeno na 2 uredjaja (npr. Eon ne može na 2 mobilna uredjaja istovremeno, ali može na TV aplikaciji plus mobilnom uredjaju paralelno)? 

Link to comment

Sada ima za korisnike mts neka ponuda da je tri meseca besplatno Iris. Računam, ako aktiviram promociju i otkažem je pre isteka trećeg meseca da bandi ne plaćam ništa?

Link to comment

Sad sam i ja gledao nešto na sajtu, izmenjali su Omorika pakete pa sam se jedva snašao, uglavnom ima promocija preko Omorika paketa neki meseci besplatno Iris GO. A mesečno samo za neki osnovni paket sa svim Arenama je oko 1000 din, što je ekvivalent Eon van mreže paketima sa SK kanalima. Biće to do dobra opcija ako TV aplikacija bude stabilna.

 

Još nešto, pretpostavljam renne će najbolje znati - kad kažeš za android tv uredjaje aplikacija - može li na Eon box da se montira? 

Link to comment
14 minutes ago, ducca said:

Sad sam i ja gledao nešto na sajtu, izmenjali su Omorika pakete pa sam se jedva snašao, uglavnom ima promocija preko Omorika paketa neki meseci besplatno Iris GO. A mesečno samo za neki osnovni paket sa svim Arenama je oko 1000 din, što je ekvivalent Eon van mreže paketima sa SK kanalima. Biće to do dobra opcija ako TV aplikacija bude stabilna.

 

Još nešto, pretpostavljam renne će najbolje znati - kad kažeš za android tv uredjaje aplikacija - može li na Eon box da se montira? 

Sad sam i ja video. Meni je Omorika 1, to je blo prošle godine potpisano. Znači ništa. Sa ološem neću da produbljujem saradnju. 

Link to comment
57 minutes ago, renne said:

Bolji je iris, plus je aplikacija neuporedivo bolja

 

 

1.png

2.png

3.png

4.png

 

To renneovo je ponuda za one koji imaju IPTV.

 

Ovo je ponuda kanala u osnovnom paketu za one koji su MTS korisnici (samo fiksne) i nemaju IPTV.

 

aPPFtoZ.png

 

Inače, po mom iskustvu gledanja u browseru i Iris Go je jedan poluproizvod koji može da radi kad ti treba, a i ne mora.

 

Npr. danima ne mogu da srede da kanali puštaju trenutni signal (umesto toga na par sekundi prikazuje sliku od pre sat vremena pa onda one tri tačke za učitavanje i tako skoro unedogled, možeš samo da premotaš na nekoliko minuta pre sadašnjeg trenutka), ne i na živi signal, novi Arena kanali ne rade i nemaju vraćanje unazad, za neke kanale (Tanjug) piše da imaju vraćanje prethodno emitovanog, ali to ne radi...

 

CCmQLbm.png

 

ep0bRas.jpg

Edited by vememah
Link to comment
16 minutes ago, ducca said:

Sad sam i ja gledao nešto na sajtu, izmenjali su Omorika pakete pa sam se jedva snašao, uglavnom ima promocija preko Omorika paketa neki meseci besplatno Iris GO. A mesečno samo za neki osnovni paket sa svim Arenama je oko 1000 din, što je ekvivalent Eon van mreže paketima sa SK kanalima. Biće to do dobra opcija ako TV aplikacija bude stabilna.

 

Još nešto, pretpostavljam renne će najbolje znati - kad kažeš za android tv uredjaje aplikacija - može li na Eon box da se montira? 

može, radi savršeno

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a kako mogu da izbrišem jedan sa liste prijavljenih

Instaliraš na sledećem uređaju pa te pita koji hoćeš da izbrišeš ako si prešao tri uređaja. Samo ima ograničen broj u toku meseca koliko možeš da menjaš. 

  • Hvala 1
Link to comment

Možda nekom može biti interesantno, upravo sam instalirao IRIS TV aplikaciju na EON Box, za sada sve super radi, kanali se veoma brzo prebacuju, brže nego na mts-ovom resiveru koji imam, jedini problem koji (zasad) vidim je što je raspored kanala potpuno drugačiji nego na IPTV-u, tako da će trebati vremena da se snadjem...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...