Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Meni je interesantno, ali Iris na PC sam pre neki dan morao da isključim i gledam šta god da sam gledao na Arena Cloud na tabletu. Takodje, ozbiljna mana je što nema vraćanja bez doplate, a mogu pri tom da kažem da na adresi na kojoj inače imam MTS optiku plaćam ozbiljan račun svakog meseca (na adresi na kojoj sam je SBB optika pa uprkos tome MTS softver štuca)

Sent from my SM-T590 using Tapatalk

Link to comment
Just now, ronin said:

A gde da skinem IRIS za EON? Ne nalazim ga na EON storu...

 

 

Odeš na Apps, u search-u upišeš Iris, i videćeš medju rezultatima, nije prva, ali medju prvim...

Link to comment

Nemaju nikakva prava, Telekom im poklanja prenose. Taj kanal je Kurirov, čitaj Vučićev.

 

Još se očigledno nisu dosetili da traže zacrnjivanje za Srbiju.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

SBB ima ponudu za nove korisnike 15 meseci 50% cene i ostalo po punoj ceni.

 

Sto bi se reklo (2500 * 15) + (9*5000)=82500

 

Ali ako obnavljate ugovor to je onda 15% popusta na punu cenu za ceo period, sto mu dodje 102000 dinara...

 

Onda se umilostive pa daju 20% cene, ali to je i dalje 96000 dinara....

 

A najbolja ponuda za obnovu najskupljeg paketa je 6 meseci po 1dinar i ostalo puna cena... sto mu dodje 90000 dinara.

 

E sad je vreme pregovora, posto mogu i da raskinem ugovor i predjem kod MTS, a njima placam samo Sport+Porodicni, a mogu i da ostanem kod njih za uslove koje imaju novi korisnici.

 

Neki baja menadzer ce morati da presece.  Imam fore jos mesec dana... ne zurim nigde, a ne planiram da im dam ni 60e godisnje vise nego novi korisnik...

 

Drzite mi fige :D

 

 

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

A šta je bilo sa Arena Cloud-om? Šta je razlika u odnosu na Iris? Osim što je nestabilna u vreme derbija…

 

Ako mene pitas, nemam pojma.

 

Od ponude AC mene zanimaju Arene i eventualno SuperStar zbog serija, cak ni ZvezdaTV ne gledam :D 

 

A kad budem produzavao MTS, onda cemo se cerati sa njima za 6M Iris GO, pa zena u januaru jos 6M IrisGo... to je godina dzabe :D  100e nije malo na ovu skupocu.

 

O tom po tom. PO mom iskustvu, AC radi korektno u poslednje vreme.

Link to comment
14 hours ago, Milosh76 said:

SBB ima ponudu za nove korisnike 15 meseci 50% cene i ostalo po punoj ceni.

 

Sto bi se reklo (2500 * 15) + (9*5000)=82500

 

Ali ako obnavljate ugovor to je onda 15% popusta na punu cenu za ceo period, sto mu dodje 102000 dinara...

 

Onda se umilostive pa daju 20% cene, ali to je i dalje 96000 dinara....

 

A najbolja ponuda za obnovu najskupljeg paketa je 6 meseci po 1dinar i ostalo puna cena... sto mu dodje 90000 dinara.

 

E sad je vreme pregovora, posto mogu i da raskinem ugovor i predjem kod MTS, a njima placam samo Sport+Porodicni, a mogu i da ostanem kod njih za uslove koje imaju novi korisnici.

 

Neki baja menadzer ce morati da presece.  Imam fore jos mesec dana... ne zurim nigde, a ne planiram da im dam ni 60e godisnje vise nego novi korisnik...

 

Drzite mi fige :D

 

Matematika nikad nije lagala. Ja sam pri obnovi stavio na jednu stranu računicu koliko bi me izašlo sve da ništa ne menjam (SBB Duo Gold od 3.600 sam imao i ponuda od agenta je bila otključavanje Pink kanala, par meseci HBO free i mislim malo jači net, nikakav procenat umanjenja). U tu računicu ulazi i račun za mobilni (Mts) plus račun za preplatu fixnog koji ni ne koristim ali stanodavac ne želi da ga objavi pa to sranje plaćam godinama unazad. Na drugoj strani je računica ako predjem na Mts plus uzmem Eon van mreže na app. I ispalo ovako:

 

Varijanta sa produženjem ugovora sa SBB plus Omorika 2 (tada) paket mobilnog uz ugovornu obavezu:

- 3.600 x 24 = 86.400

- 2.000 x 24 = 48.000

- 600 x 24 = 14.400

TOTAL = 148.800

 

Varijanta sa prelaskom na BOX 4 (koji bi obukvatio mobilni i fiksni i izadje 5.000 din po završetku promo perioda od 12m), plus uzeo SBB van mreže (999 din):

- 5.000 x 12 =60.000

- 1000 x 24 = 24.000

TOTAL = 84.000

 

Dakle čista razlika za tih 24 meseca korišćenja iznosi 64.800 dinara koje mi ostaju u džepu. Plus dobijam sve Arene i imam i dalje sve SK kanale i ne moram da se zajebavam sa Cloudom i streamovima za Arenu. Kad istekne taj promo videću ko šta nudi pa možda opet izvršim rokadu ili ostane i ovako, tek nisam dalju računicu pravio pošto će neka promocija uslediti ovako ili onako.

Što se Iris televizije tiče, Eon mi se definitivno više svidja i kako izgledaju kanali, i interfejs, vraćanje unazad, ali ne toliko da ne bih mnogao da živim sa Irisom. Moje gledanje tv-a se u 90% svodi na sport tako da sam dobio ono što mi je bilo najvažnije a to su svi sportski kanali. Pravljenje liste omiljenih kanala relativno dobro šljaka na Irisu pa sam i tu 99% njihovih djubrokanala sklonio iz pretrage. 

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Direktorka SBB-ove prodaje Ksenija Bulatović:

Quote

Ona ukazuje da ima mnogo gradova u Srbiji gde ne može da se gleda televizija N1 i Nova S i nada se da ukoliko zakon u ovoj zemlji bude fer prema svima, da će onda ova kompanija moći da se raširi i u ostale gradove. Govoreći tako o primeru Subotice, Bulatović ističe da je SBB onemogućeno da se širi u tom gradu iako su tražili dozvole za širenje, te da od 97.000 domaćinstava pokrivaju tek 10.000, dok ostatak u ovom gradu pokriva Telekom Srbija, što je ocenila kao nefer tržišnu utakmicu.

„Oni smeju da grade i da se šire, a mi smo ‘zarobljeni’ u malom delu. Mi smo potrebne dozvole za deo Subotice dobili 2017. godine sa namerom da se širimo dalje u tom gradu i te godine smo predali prve dozvole za dalje širenje, međutim već četiri godine nismo dobili nikakav odgovor. Ćuti se. Da li je ćutanje u ovom slučaju zlato ili kršenje zakona, ne znam, ali u svakom slučaju ćuti se četiri godine. Mi do danas nismo dobili nikakav odgovor za dalje širenje u Subotici, pored toga što nas stanovnici ovog grada vrlo žele i traže“, rekla je Bulatović.

https://nova.rs/emisije/koliko-je-junajted-grupa-ulozila-u-srbiju/

 

Celo gostovanje:

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...