Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

I dosao je red i na moju zgradicu da drzavni olos postavlja optiku.

Jos samo da saznam gde sam ja bila kada se ona famozna saglasnost stanara trazila i davala.

Link to comment
I dosao je red i na moju zgradicu da drzavni olos postavlja optiku.

Jos samo da saznam gde sam ja bila kada se ona famozna saglasnost stanara trazila i davala.
A što?
Ne bi im dozvolila?
Ili bi im tražila neke pogodnosti?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
On 26.8.2021. at 13:00, Jumanji said:

I dosao je red i na moju zgradicu da drzavni olos postavlja optiku.

Jos samo da saznam gde sam ja bila kada se ona famozna saglasnost stanara trazila i davala.

 

Kod mene kad su dolazili bila je prica da su sad u kraju i sire optiku i da mogu da dovedu u zgradu za dz, pa ko hoce-hoce, niko ne mora, ali ako hoces kasnije da je uvedes onda mora da se plati sirenje mreze.

  • +1 1
Link to comment





A što?
Ne bi im dozvolila?
Ili bi im tražila neke pogodnosti?


... Shiit has hit the fan



Ne mogu ja da im dozvolim ili ne, koliko znam potrebna je saglasnost 50%, mada i to nisu imali svuda gde su ulazili (bar po svedocenjima ljudi), inace ja je ne bih dala naravno, jer mi nisu potrebni. Vidim i da moje prve komsije nemaju pojma o tome niti ih je neko pitao.

Ono sto ja gledam nema na drzavnoj kablovskoj, ustalom uskoro mi istice i ugovor u m:ts tako da odlazim, napokon.


 
Kod mene kad su dolazili bila je prica da su sad u kraju i sire optiku i da mogu da dovedu u zgradu za dz, pa ko hoce-hoce, niko ne mora, ali ako hoces kasnije da je uvedes onda mora da se plati sirenje mreze.


Mnogi kazu da su samo usli kod njih, kao dzabe je, ali da se jos niko navodno nije prikljucio. Pricam o Bg.
Link to comment

Niti sam ja taj upravnik, niti on zivi u zgradi da bih te detalje znala ili terala mak na konac. Ima vaznijih stvari u i oko zgrade, a on valjda zna svoj posao.

Link to comment

Ok. Nego si sama rekla da bi htela da znaš gde si bila kad se skupljala saglasnost.
Mislim da bi te taj papir barem približio odgovoru.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...