Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

22 hours ago, jorma shparga said:

sajt fajter.rs je po pitanju dizajna pobednik ove godine ! nadam se da ce i ostatak produkcije biti barem na tom nivou

 

nije ovo samo do neznanja ovo je tres kao takav, treba to umeti :smiley_hail:

a logo, na šta te podseća? :lol:

 

Link to comment

Ima li sanse da ArenaSPort napravi neki ArenaSport paket po ugledu na SBB sport paket? Da moze da se gleda preko neta, a da nije ono djubre od MTS GO.

 

Samo sportski paket, bez ostalih kablovskih kanala. S obzirom da su uzeli LS/LE, pa NBA, pa Primeru od sledece godine, nekako mi je logicno da uvedu i takvu opciju.

Link to comment

Meni MTS GO više ne radi ni u jednom browseru. Do pre nekoliko meseci je jedino u Edgu radila, ali sada ni u njemu ne kreće nijedan kanal, tako da jedino aplikacija na telefonu može da se koristi.

Link to comment

Predrag Roganović (AMG) u intervjuu Nedeljniku kaže da Kurir TV startuje 28. junaTM na Telekomu i na sajtu Kurira. Urednik informativnog programa je Zoran Mihajlović.

Edited by msv
Link to comment

Ja to ne bi gledao. Nema potrebe. I nema šta da se vidi. Od njihove produkcije.
Od ostalog možda bude nešto.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Stavili su ga na 8. poziciju na Supernovi, odnosno 108. na MTS TV (tamo brojevi idu od 101), očigledno nameravaju da bude još jedna udarna pesnica protiv opozicije te je poželjna što veća gledanost.

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...