Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Uvek me zanimale ove tri tacke ispod tudjeg posta sta znace [emoji4]

Par puta sam koristila klik sport na mts, i pokajala se, kocilo i bagovalo kao na strimovima, a mnogi se zalili isto bas tada, dok opet kazu da je tokom prethodnih nekih meceva bilo sve ok.

Za Pink bolje prstom u oko nego dinar da im dam, jos nisam presla na eon zbog njih mada imaju odlican Classic movie chanal :)

Link to comment

nije da se zalim, u jeku prepisivanja sa ex vektorom, ostala sam bez svih kanala, osim filmbox arthouse, na kom ide felini. mozda je to sasvim dovoljno :D

sent from bubamoto

Link to comment

zar te ne interesuje kakvo ce da bude objashnjenje? mene jako. za sada ja njima treba da objasnim koji vid komunikacije obavljam ja sa njima preko kakvog televizora, ne da oni pogledaju u korisnike i vide shta imamo :rolf:

sent from bubamoto

Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

zar te ne interesuje kakvo ce da bude objashnjenje? mene jako. za sada ja njima treba da objasnim koji vid komunikacije obavljam ja sa njima preko kakvog televizora, ne da oni pogledaju u korisnike i vide shta imamo :rolf:

sent from bubamoto
 

hej, pa ima citav forum na ovu temu vektorovci u bespucima supernove

Link to comment
nastavljam prepisku, iz iskrenu zahvalnost na 2 dana talijanskih klasika na filmboxarthouse [emoji3]
Čekaj, ti nećeš da podeliš tu prepisku sa nama?
Makar i sa onim zatamnjenim poljima ko Radule što je dobio?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

pa nema josh shta da se podeli, ja se samo zalim, a poshto kapiram da ne znaju gde je dupe gde je glava, veshto izbegavam da dajem kljuchne informacije, koji paket, kakav ugovor, ne zurim, imam vremena, trebalo bi da uz malo truda nadju sami :D

sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...