Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

E, krenuo NBA HD kanal (na 712), samo što meni ne radi, pa ne mogu da kažem kakav je kvalitet. Baš me zanima u koji paket su ga spakovali, pošto imam onaj osnovni, porodični i Sport HD, gde bi logično trebao i da bude, ali nije.

Link to comment
2 hours ago, Jeremija said:

E, krenuo NBA HD kanal (na 712), samo što meni ne radi, pa ne mogu da kažem kakav je kvalitet. Baš me zanima u koji paket su ga spakovali, pošto imam onaj osnovni, porodični i Sport HD, gde bi logično trebao i da bude, ali nije.

kod koga?

Link to comment
On 10.10.2019. at 17:59, Tinman said:

Vidim da SK pušta i filipinski basket

 

Otkupice para i na prenose lokalnih Dana Paprike, Kobasicijada, Civijada i ostalog sto se da prenositi, samo da bi izbili PL iz osnovnog paketa zvanog SK1, SK2, SK3.


Ziveo gusarski IPTV!!!

Link to comment
2 hours ago, Jeremija said:

E, krenuo NBA HD kanal (na 712), samo što meni ne radi, pa ne mogu da kažem kakav je kvalitet. Baš me zanima u koji paket su ga spakovali, pošto imam onaj osnovni, porodični i Sport HD, gde bi logično trebao i da bude, ali nije.

Ima i na Supernovi, na 99. kanalu. Slika je odlicna, samo meni sad nije jasno hoce li to biti Arenin kanal ili je ovo nba tv americki?

Za sad je sve na engleskom. Nista mi tu nije jasno :)

Link to comment

Biće, do 7 nedeljno.

 

Quote

 

The National Basketball Association (NBA), Telekom Serbia and Arena Sport, today announced a comprehensive multiyear partnership to provide the most expansive NBA coverage to fans in the Balkans across Arena Sport’s broadcast, digital and mobile assets.

As part of the partnership, Arena Sports will broadcast more than 200 live NBA games each season, including up to eight regular-season games per week, the NBA Playoffs, Christmas Day Games, NBA All-Star, the Conference Finals, The Finals and up to an additional seven live games per week on NBA TV – the league’s 24/7 dedicated channel.

 

https://pr.nba.com/nba-telekom-serbia-and-arena-sport-partner-to-provide-most-expansive-nba-coverage-ever-in-the-balkans/

Edited by vememah
Link to comment

Guide kaže da noćas prenose Memphis - Charlot, a sutra Detroit - Phila

 

4 hours ago, Jeremija said:

E, krenuo NBA HD kanal (na 712), samo što meni ne radi, pa ne mogu da kažem kakav je kvalitet. Baš me zanima u koji paket su ga spakovali, pošto imam onaj osnovni, porodični i Sport HD, gde bi logično trebao i da bude, ali nije.

 

spakovali su ga u HD paket, zajedno sa RTS HD i  tim glupostima, 399 rsd 

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

Guide kaže da noćas prenose Memphis - Charlot, a sutra Detroit - Phila

 

 

spakovali su ga u HD paket, zajedno sa RTS HD i  tim glupostima, 399 rsd 

 

Hvala na infu.

 

Pretpostavljao sam da će tako nešto uraditi da bi prodali HD paket, razmišljam šta imaju što već nemam kod SBB-a, samo NBA i onaj kanal sa turskim serijama, što me baš i ne interesuje, ovaj RTS HD je obično slepo crevo, praktično je pitanje vremena kad će ga ugasiti.

 

Videću šta će puštati na HD Arenama, ako budu išle iste utakmice onda ništa, ali ako ne, onda ću odjaviti Sport HD i uzeti HD, Sport HD ionako više ne opravdava svoj naziv.

Link to comment

ma glupost, klasično telekomovo jajarenje. ovo  je trebalo da bude privezak uz dolazak nba na arene, u sport hd paketu. sigurno neću da menjam paket u kome su hd arene, zbog nba tv. na Arenama će svakako biti atraktivniji prenosi, a za ono što ne pokrije Arena, tu su strimovi. ne verujem da će sa nba tv  ikoga naterati da uzme poseban paket

 

na mts tv go ga nema

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...