Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Što se tiče F1, pisao sam to mnogo puta, ona može da ide samo na SK1 ili na sk7-10, ne može na sk2-6 zbog autorskih prava, u HR forumulu prenosi Arena na drugom kanalu

Link to comment

Propustio sam jbg taj deo. Nije mi najjasnije zašto baš ti kanali kad već moram da sitničarim, šta F1 prilikom prodaje prava zabole djoka na koji će broj kupac da stavi prenos...

Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Propustio sam jbg taj deo. Nije mi najjasnije zašto baš ti kanali kad već moram da sitničarim, šta F1 prilikom prodaje prava zabole djoka na koji će broj kupac da stavi prenos...

Zato što je sk1 različit u sr i hr, ostali su isti, od 2 do 6, a u hr ne postoje 7-10

1 hour ago, nenad said:

pa valjda se ti kanali prenose u HR, pa ne moze zbog autorskih prava.

Da

1 hour ago, Arkadija said:

hrvati gledaju mrski srpski sport klub?

I te kako

Link to comment

Eon aplikacija za Smart tv u raspadu. Čini mi se da je sve bilo bolje dok nije ažurirana pa je sad powered by Giga...nešto i od tada prebacivanje sa kanala na kanal meri se u minutima, a vraćanje unazad ne funkcioniše ni toliko. Ne znam šta su uradili ali su zajebali skroz.

Link to comment

Hvala renne...

 

Ovo sam i ja primetio... valjda ce da azuriraju nekad nesto pa ce proraditi. Inace juce je bio neki dug prekid na Zvezdari i Vozdovcu, cini mi se.

 

Kolega iz Vrcina bas dugo nije imao ni internet ni televiziju...

Link to comment
10 minutes ago, Spirit said:

Eon aplikacija za Smart tv u raspadu. Čini mi se da je sve bilo bolje dok nije ažurirana pa je sad powered by Giga...nešto i od tada prebacivanje sa kanala na kanal meri se u minutima, a vraćanje unazad ne funkcioniše ni toliko. Ne znam šta su uradili ali su zajebali skroz.

koji tv?

sve radi ok

proveri da li su di dobro podešeni datum i vreme

Link to comment

Samsung ali model 2017 ili 18 nisam siguran, svakako nije od poslednjih modela. Datum i vreme su ok. Inače Telekomov vdsl 50/8. Radilo sve ok do pre nekoliko nedelja a sad takoreći ne radi nikako. Dobro, nekad radi ok ali evo do veceras do 22.15 nisam mogao da pokrenem N1 da odgledam vesti, posle sam odustao. 
 

edit da se pojasnim, aplikacija se regularno pokrene ali strim mrtav 

Edited by Spirit
Link to comment
 

Kanal Nova Sport za sve korisnike D3 i EON platforme je dostupan na poziciji 110. Total TV korisnici Extra i Premium paketa mogu da ga prate na poziciji 150, dok je za D3i korisnike kanal dostupan na poziciji 260.

Vaš SBB

 

 

na 110 je SK HD, jel to znači da se ovime ukida/rebrendira SK HD i postaje Nova Sport, ili će ostati i  SK HD na nekoj drugoj poziciji?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...