Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pretpostavljam da digitalizuju (kao što je SBB radio), sećam se da su mojima isključili, a oni nisu uzeli uredjaje, pa su par dana čekali, generalno ništa strašno.

Edited by Jeremija
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

pusti mts. do sada su me zvale 3 supernovine snajke da bukvalno urlaju na mene da ce da mi iseku analogni signal i shta cu onda :isuse:

chekam da me pronadju :hihi:

sent from bubamoto
 

a nemate mogućnost tu na lokaciji nekog drugog provajdera?

Link to comment

Detalji u vezi sa NBA League Pass paketima:

 

 

Quote
NBA paket Sadržaj paketa Mesečna naknada Promocija
3 - Game Choice 3 utakmice mesečno po izboru 149,00 Besplatno u periodu trajanja NBA sezone oktobar 2019. - oktobar 2020. za postojeće i nove korisnike: BOX 3 i BOX 2 paketa, Omorika 1, 2 i 3 postpejd tarife
mts Game Choice 8 utakmica mesečno po izboru (2 utakmice nedeljno) 429,00 Mesec dana besplatnog korišćenja za sve mts korisnike; Besplatno u periodu trajanja NBA sezone oktobar 2019. - oktobar 2020. za postojeće i nove korisnike: BOX 4 paketa i Soko postpejd tarife
Max League Pass uključuje sve utakmice mesečno 1.099,00 /

 

 

https://mts.rs/Privatni/Aplikacije/NBA-League-Pass-paketi

Link to comment
  Hvala na infu.   Pretpostavljao sam da će tako nešto uraditi da bi prodali HD paket, razmišljam šta imaju što već nemam kod SBB-a, samo NBA i onaj kanal sa turskim serijama, što me baš i ne interesuje, ovaj RTS HD je obično slepo crevo, praktično je pitanje vremena kad će ga ugasiti.

 

Videću šta će puštati na HD Arenama, ako budu išle iste utakmice onda ništa, ali ako ne, onda ću odjaviti Sport HD i uzeti HD, Sport HD ionako više ne opravdava svoj naziv.

da se ispravim, spakovali su ga u hd paket za stare korisnike po starim paketimapo novom nema više hd paketa, spakovali su hd arene i hd nba u osnovni  start paket, koji je jeftiniji od stare kombinacije osnovni paket + sport hd

 

odjavio sam juče stare pakete i uzeo taj novi start paket, i uz malo mučenja svojstvenog telekomu danas je   konačno proradilo sve

Link to comment

Razmišljao sam i ja tako nešto, ali je problem što sam tek na pola starog, a iskoristio sam onih 6 meseci gratis, tako da ne znam da li će mi izaći u susret, mada ću svakako da probam...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Detalji u vezi sa NBA League Pass paketima:
 
 
NBA paket Sadržaj paketa Mesečna naknada Promocija
3 - Game Choice 3 utakmice mesečno po izboru 149,00 Besplatno u periodu trajanja NBA sezone oktobar 2019. - oktobar 2020. za postojeće i nove korisnike: BOX 3 i BOX 2 paketa, Omorika 1, 2 i 3 postpejd tarife
mts Game Choice 8 utakmica mesečno po izboru (2 utakmice nedeljno) 429,00 Mesec dana besplatnog korišćenja za sve mts korisnike; Besplatno u periodu trajanja NBA sezone oktobar 2019. - oktobar 2020. za postojeće i nove korisnike: BOX 4 paketa i Soko postpejd tarife
Max League Pass uključuje sve utakmice mesečno 1.099,00 /
 
 
https://mts.rs/Privatni/Aplikacije/NBA-League-Pass-paketi
Izvinjavam se ako je neko već odgovorio ranije, ali zanima me da li MTS ima opciju paketa kanala Arene Sport sa prepaid mobilnim brojem. Pošto dolazim za nekih mesec dana kod nas, pa sam kontao da odradim naš NBA League Pass, i eventualno Arena Sport, jer već imam EON preko mobilnog...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
7 hours ago, Hobbit slayer said:

 
 
https://mts.rs/Privatni/Aplikacije/NBA-League-Pass-paketi
Izvinjavam se ako je neko već odgovorio ranije, ali zanima me da li MTS ima opciju paketa kanala Arene Sport sa prepaid mobilnim brojem. Pošto dolazim za nekih mesec dana kod nas, pa sam kontao da odradim naš NBA League Pass, i eventualno Arena Sport, jer već imam EON preko mobilnog...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

ima pinkklik, tu idu sve arene, 200 dinara nedeljno

a ima i klik sport kod mts-a, li du su samo direktni prenosi pojedinih utakmica

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...