Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Valjda im Arene kao pokrivaju americke sportove...cenim da je to razlog...
Pa da neki pametnjaković je pomislio da je glupo da imaju espn ako imaju arene...Učvršćuju me u odluci da sčekam istek ug. obaveze i otkažem sranje .Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

nijesam odavnoimaju naviku da svaka dva meseca, naprave pičvajz menjanjem kanala uvodjenjem još debilnijihupravo sam poslao zahtev targou, letos su postavili kablove do zgrade možda dodju

Link to comment

Hteo sam da uplatim HD Arene na Ikomu, reko, da bar nesto gledam ko covek, kad kaze mi kolega da to ne radim. On uplatio i veoma je mala razlika u odnosu na normalan signal. Jos ih je zvao i pitao, a oni mu rekli da je zasad tako... :lolol:Opet, drugi kolega ima neku drugu kablovsku i kaze da je HD Arena fantasticna kod njega...

Link to comment
nijesam odavnoimaju naviku da svaka dva meseca, naprave pičvajz menjanjem kanala uvodjenjem još debilnijihupravo sam poslao zahtev targou, letos su postavili kablove do zgrade možda dodju
Nema TT tv bez neta...Javi mi ako se dogovoriš. ja sam pri zaključivanju ugovora dobio bonove za popust za nove mušterije a i ja ću da se ovajdim ;)Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

na ikom-u se od pre neki dan pojavio eurochannel.trenutno idu finski kratki filmovi. :Hail:

EUROCHANNEL emituje evropske filmove, serije, putopise, izveštaje sa modnih i muzičkih dešavanja kao i svih filmskih festivala. Bavi se isključivo evropskom produkcijom i kolažnog je tipa. Program je lokalizovan na srpski jezik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...