Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Poštovani korisnici,Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da ćemo u toku noći obogatiti našu D3 platformu sa još pet novih HD kanala u okviru HD paketa:·Fox Movies HD – pozicija 114·Fox Life HD – pozicija 115·Fox Crime HD – pozicija 116·Fox HD – pozicija 117·24 Kitchen HD – pozicija 172Ovi kanali će se u narednih trideset dana nalaziti i u Start paketu, pa će svi korisnici D3 usluge koji imaju HD digitalne prijemnike moći promotivno da ih prate.Srdačan pozdrav i ugodno gledanje novih HD kanala želi Vam Vaš SBB.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da se uzme jos malo para dok ne dodju na red za prodaju...A to nije tako daleko samo da nadju nekog ko ce da ih kupi...

Link to comment
  • 4 weeks later...

kod mene je kds zamenio IQSLife sa nekim skrnavim klasic tv otkud znam nisam srecna..ja sam gledala IQS jedini su pustali moju omiljenu seriju a imali su i dobre britanske komedije i kvizove

Link to comment

Sve analogne su zamenile iqs sa klasiktv. Inače odličan kanal. Ìqs ide na digitaliji i dalje. Pisao sam na tome na fejsu dok sam bio u zauvekuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Disney-owned sports broadcaster ESPN is close to agreeing a deal for the sale of its ESPN America channel, the basic-tier American sports channel which is distributed throughout Europe. New channel won't have crown jewels.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...