Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

a sta je ovo sto mi se odnedavno pojavilo na kdsu, best televizija i nesto ciji naziv ne mogu skroz da vidim od snega, ali recimo, mediabgd ili tako nekako?
"Timočka televizija" od danas "Best" televizijaTimočka televizija od danas je Best televizija. U nastojanju da još više preraste lokalne i regionalne okvire, Best televizija će preko KDS operativne mreže i IPTV sistema, proširiti svoju gledanost na Beograd, Novi Sad i još dvadesetak gradova u Srbiji. U decembru ove godine biće otvoren novi studio u Beogradu. U svim većim gradovima u Srbiji, Best televizija formiraće svoja dopisništva. Novo ime značiće od jeseni i novu, bogatiju programski šemu a kada svi tehnički detalji budu završeni, iz studija u Zaječaru komuniciraće se direktno sa studijima u Beogradu, Novom Sadu i Nišu.
A ovo drugo je verovatno ovo:TELEVIZIJA BGD d.o.o.
Link to comment

za ovu prvu, hvala, jeste to, ima super lokalni program, bas sam se pitala sta je.a ovo drugo, nije vuceliceva tv, imam i to, ovo je nesto cudno, moracu da se zablenem da vidim logo.

Link to comment
za ovu prvu, hvala, jeste to, ima super lokalni program, bas sam se pitala sta je.a ovo drugo, nije vuceliceva tv, imam i to, ovo je nesto cudno, moracu da se zablenem da vidim logo.
Pa da ovi su dodali mediaTVbgd u inserter evo sad ide neki domaci film...
Link to comment
  • 2 weeks later...

CBS DRAMADynasyMelrose PlaceFather Dowling MysteriesThe 4400Twin PeaksMile Highciklus božićnih filmovaCBS REALITY48 HoursJudge JudyFBI Criminal PursuitNowhere To Run10 Years YoungerWho Do You Think You AreBaby ER.America’s Next Top Model

Link to comment
Ma znam, ali je dugo trajalo pa sam se nadao da imaju neke madjionicarske trikove. Bedak.
ma radi balkansport.infonesto su popravljali juce i danas
Link to comment
Ne znam gde da pitam pa cu ovde: zasto nam ubise balkansport.info? :cry:
I da oce da ga ubiju, tesko govno od sajta, ne znam kada je bilo pusteno nesto valjano za ne-vip korisnike. A i to sto puste ponekad ne moze da se gleda od seckanja, cak i kada ide samo 1 ili 2 strima sa jednocifrenim brojem ljudi koji gledaju.Ima li bar neko ideju koliko kosta tamo vip nalog? Ne pada mi na pamet da placam, samo sam radoznao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...