Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Koji svi?Šta planiraju provajderi, da ne kažem Ikom, jel imaju neku alternativu? Zabole njih za hokej i bejzbol.. možda malo za tzv fudbal

Link to comment

Sve verzije po raznim zemljama. Nemački kanal Sportdigital je najavio da će otvoriti alternativu za ESPN (kao stari NASN), ali videćemo da li će biti nešto od drugih tržišta. Inače u Italiji startuje i Fox sport koji će prenositi fudbal za njihovo područje (u turskoj već postoji Fox sport) tako da baš nisam siguran da će se ponovo praviti jedan univerzalni kanal kao što je bio ESPN :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li još nekome RTS HD na KDS-u secka ton do neizdržljivosti? To traje već neko vreme, ponekad izostane, ali uglavnom je toliko neprijatno da ili moram da isključim ton ili da vratim na analogni kanal.

Link to comment

valja li išta ta digitalna ponuda u ikomu, mislim kvalitet slike, da li se prijemnik razlikuje od onog što nudi telekom adsl. da li može da se menja raspored kanala ili se prave favoriti, da li mogu dva tv-a bez doplate itd itd???

Link to comment

Sad videh da je među kanalima i RAI TRE. Težak zadatak za konkurenciju. A, ako sam dobro ispratio, za 3000 dinara se dobija internet lepe brzine, svi pobrojani programi, svi Sport Klubovi i sve Arene...

Link to comment

4200 din. 60Mbps/256 :frust: + svi paketi (jedino tako može da se dodje do Arena paketa) tkz. digitalne televizije

Link to comment

sad sam gledao nešto detaljnije ugovor, i u njemu postoji opcija odabira paketa dok na sajtu postoji samo opcija svih paketa ukoliko želim i sve Arene, da li neko ima podrobnija iskustva

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...