Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ma zvaće se samo Fox tv, a i kao da je bitno kako će se zvati kad ima fenomenalan sadržaj
Ih bre sto si tezak covek :P .Ma ok nadam se da ce biti na svim operaterima....
Link to comment

uz to su "puskom" bili naterani da u paketu ubace i fish&hunting, mini ultra i iqs life (nisam kod kuce pa ne znam da li su naterani da ubace i golf klub).u prevodu, ako hoces da kompletiras sportklub kanale moras da uzmes sve sto proizvodi ultra ili iko media, a svi oni su bliski sa sbb-om.jedino sto je IKOM van toga ubacio u sistem je al jazeera balkan.ps. nezvanicno, IKOM ce u svoju ponudu uvrstiti i novi FOX kablovski kanal koji je ovde najavljen na prethodnim stranama.pps. koliko sam video na brzinu, neki kanali su zbog svega ovoga i izbaceni iz ponude

Edited by Bane5
Link to comment

Bas me zanima kakvi su pregovori sa Targom....Oni bi mogli da malo gricnu i telekomov IPTV.Mada mogu biti i konkurencija kablovskim int provajderima... :unsure:

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
IKOM ubacio Sporklub Prime u svoju ponudu.
Kakve su sanse da to uradi i PTT KDS?Posto vec imamo SK, SK+ i sve 4 Arene u osnovnoj ponudi, bilo bi steta da ne kompletiramo sve sportske kanale :D
Link to comment

U mom selu samo budjavi Kopernikus i IPTV :cry: Kopernikusu mana katastrofalna slika i sto nema Arenu a IPTV-u sto nema SK i FOX kanale u ponudi.

Edited by Moća
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...